Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Esélytelen hogy szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esélytelen hogy szexuális életet éljek?

Figyelt kérdés
Már kiesik a szemem ha elmegy az utcán mellettem egy csaj aki legalább 7/10. Úgy érzem hogy pánikrohamot kapok, ha eközben arra gondolok, hogy mennyire esélytelen hogy valaha is fizetés nélkül ágyba kerülnél egy ilyen csajjal... mindig is béna voltam az emberi kapcsolatokkal. És a korombeli csajok nem egy tapasztalatlan önbizalomhiányos srácra vágynak szóval még belevágni most frissen sincsen sok esélyem.. tapasztalatok ? esélyek ? van remény ? vagy fogadjam el ? 24/f szűz
2016. jún. 13. 00:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%

Sosem fogadd el.

Sosem törődj bele.

Minden ember a saját sorsáért felelős .


Tudom közhelyek ezek,de magadon csak te segíthetsz.

Kezdeményezz,udvarolj,mi bajod eshet? Max kapsz pár nemet,de ez sem szabad eltántorítson.Mert ha lépsz magadért , teszel a célért előbb utóbb sikerülni fog.

Feladni sosem szabad.


N.

2016. jún. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
65%

először is.. mi az, hogy a csaj legyen legalább 7/10, mert akkor bámulod meg jól.

tedd lejjebb a lécet, főleg ha ilyen önbizalom hiányos vagy, mint azt írtad. már csak azért is, mert nem csak a külső a fontos, lehet egy külsőre "4-5-6-os" lányból is 10-es, ha jobban megismered. plusz, kevésbé tökéletesnek tűnő lánynál talán kisebb a teljesítési kényszered.

amúgy meg, félre kell tenni a parákat és merni lépni. és pozitívnak maradni!!

2016. jún. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Amíg a monitor mögött lapulsz, addig mindenképpen!

Állj fel, menj társaságba és ismerkedj!

2016. jún. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 LePeDő ***** válasza:
Szerintem az a gáz, hogy csak külső alapján pontozod a csajokat... Sose értettem ezt a fiúknál, se lányoknál...
2016. jún. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

1#: Nem tudom hogy kell udvarolni!!! nem tudom hogy kell beszélgetni... nem tudom hogy kell szóbaállni egy lánnyal.. leszólítani, bókolni. full hülye vagyok hozzá :(((


2#: értem hogy bunkón hangozhat... de ha valaki nem vonz külső tulajdonságok alapján, egyszerűen nem vonz....


3#: lásd. 1#


4#: ha nem merem megszólítani, meg ha meg is tenném nem tudom mit kell mondani.... elsősorban külső alapján vagyok kénytelen ítélni.. meg viselkedés, mozgás.

2016. jún. 13. 00:58
 6/16 anonim ***** válasza:
Igen esélytelen.
2016. jún. 13. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
hatos: nem pontozlak le, de lássuk be hogy ez eléggé nem segítőkész :D ki vagy egyáltalán ? :D
2016. jún. 13. 02:23
 8/16 anonim ***** válasza:
42%

latod a csajt, oda mesz hozza, rapaskolsz a seggere majd a szemebe nezel majd megszolalsz: tetszel cica

mostmar tudod hogy kell csajozni hajra

2016. jún. 13. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Csajozz a neten. Élőben eselytelennek tűnik, mert ha ennyire rágörcsölsz, akkor nem fogsz jó benyomást kelteni.

Online ismerkedj, levélben nem látja a lány, hogy mennyire fosol meg szenvedsz. Aztán mire összejön a randi, addigra van időd bátorságot és önbizalmat gyűjteni.

2016. jún. 13. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Az gáz, ha sírtam az első hozzászóláson??:S
2016. jún. 13. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!