Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Esélytelen hogy szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esélytelen hogy szexuális életet éljek?

Figyelt kérdés
Már kiesik a szemem ha elmegy az utcán mellettem egy csaj aki legalább 7/10. Úgy érzem hogy pánikrohamot kapok, ha eközben arra gondolok, hogy mennyire esélytelen hogy valaha is fizetés nélkül ágyba kerülnél egy ilyen csajjal... mindig is béna voltam az emberi kapcsolatokkal. És a korombeli csajok nem egy tapasztalatlan önbizalomhiányos srácra vágynak szóval még belevágni most frissen sincsen sok esélyem.. tapasztalatok ? esélyek ? van remény ? vagy fogadjam el ? 24/f szűz
2016. jún. 13. 00:16
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
10#-es. Sorstárs vagy ? Vagy miért könnyeztél be ?
2016. jún. 13. 03:57
 12/16 anonim ***** válasza:

Hogy ki vagyok? Egy átlagos felhasználó akinek már ekefe van a hozzád hasonló megkeseredett másokat okokó vesztesekből.

Egyáltalán elolvastad, amit irtál? Egy rakás kifogáshalmaz. Te komolyan úgy mész oda, hogy "szia tibi vagyok 24 éves és szűz"? Nem kell elmondani és kész. És be Gyere nekem azzal, hogy a csajok Úgyis megérzik meg ők csak igazat mondanak mert ez nem igaz.

Kapásból magasabb szintre helyezel minden vadidegen csajt, aki tíz másodperce ismersz. Semmit sem tudsz róla, de betegesen meg akarsz felelni neki. "jaj a hercegnő vajon mit fog szólni hozzám, az egyszerű jobbágyhoz? Mit tegyek, hogy tökéletes men megfeleljek neki? Jsj mi lesz?"

Sose volt még olyan, hogy agyon idegeskedted magad egy vizsga előtt és az karó lett, ellenben ha sz***tál rá simán meglett? És úgy,njogy mindkettőre tanultál. A csajozás is ilyen. Amig pánikolsz, másoknak akarsz megfelelni és egy elvégzendő szükséges feladatnak tekinted addig nem lesz sikered.

És ne másoknak akarj megfelelni hanem másik feleljenek meg neked. Írd ke mit akarsz és Nehogy leragadj az első antiszociális anyuci hercegnőjénél csak mert az szóba állt veled. Legalább is hosszútávra ne.

2016. jún. 13. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

amíg ilyen lúzer vagy addig igen!

ha akarsz változtass rajta!


23F

2016. jún. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Őszintén, igen. Amíg abból áll az életed, hogy itt nyafogsz, hisztizel, okolod a világot a saját szerencsétlenséged miatt addig esélytelen vagy.

Előszöris fogadd el, hogy benned van a hiba és, hogy változtatnod kell rajta. Ezután találj valami hobbit, járj el konditerembe (ne izomagyú akarj lenni, csak hogy önbizalmat adjon). Következő lépésként kezdj el ismerkedni. Először a neten, regisztrálj chat oldalakra, fórumokra és csak beszélgess. Ne akarj rögtön szerelmet találni, csak tanulj meg kommunikálni. Ezután jöhet a komoly ismerkedés, neten esetleg élőben. Ja és ha visszautasítanak akkor rögtön keress másik lányt. Így garantáltan 2 éven belül lesz valakid. Vagy maradhatsz ilyen és leélheted egyedül az életed. Választhatsz

2016. jún. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ne tedd lejjebb azt a bizonyos lécet, bárki mondja is, ne köss kompromisszumokat. Te is ugyanúgy vagy vele, mint én; ha egy csaj, nem fog meg külsőre, ott már vége, ne vesztegesd rá az idődet! Ezt most nem bunkóságból írom, de egy lánynak lehet akármilyen jó belsője, de ha csúnyácska szegény, akkor egyszerűen nem tudunk vonzódni hozzájuk. Abból pedig semmi jó nem sül ki, ha valaki összejön egy olyan lánnyal, aki számára nem vonzó, mert úgyis más csinos csajok után fog vágyakozni állandóan.
2016. jún. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Helò , èn is ilyesmit èreztem pàr ève , akkor mèg ducika voltam elèggè :D De ràjöttem h ha nem teszek.semmit , minden ìgy marad. Az motivàlt h vègre megkùrjak vkit lehetőleg 1 nőt :Dd xd ez elèg nagy motivàciò ;D szòval 18 évesen csak sikerult.. eljàrtam edzeni stb

Ui : a pènztàrcàdra vigyàzz. Dràga felszedni 1 kiscsajt.

2016. jún. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!