Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ennyire gáz, hogy 21 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire gáz, hogy 21 éves lányként még nem próbáltam az anált?

Figyelt kérdés
A mostani barátom pedzegette a témát, és aztán teljesen lesokkolódott, hogy még nem próbáltam ennyi idősen, és nem is szeretném.
2016. jún. 25. 15:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz!Nem ettől lesz jobb vagy roszabb a szex.
2016. jún. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
96%
Nem gáz.
2016. jún. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne gáz?

Nem érdekelt különösebben az anál téma engem sem, aztán egy egyik barátnőm megkért rá, hogy tegyem be oda is, mert ő szereti.. persze mondta, hogy ne durvuljak, de így gyengéden lazán csinálva tényleg láttam rajta, hogy élvezi. Később beszéltünk róla, azt mondta, hogy neki ez más érzés mint a normális együttlét, valahogy többet ad, mintha minden porcikája benne lenne. kb havi rendszerességgel csináltuk, szóval nem túloztuk el, ilyen kis +nak tökéletes volt:) szépen lassan rászoktam én is, megszerettem, mert tetszett, hogy a szokásosnál is óvatosabbnak kell lennem, és akármennyire is kívánom, gyengéden kell bánni vele hogy élvezetet okozzak neki ne pedig fájdalmat.

Azóta már mással vagyok, és felhoztam neki az anált, de már az ujjam is sok volt neki, szóval nem erőltetem a témát, persze ennek ellenére valamennyire vágyom rá, de ahogy eddigi hszekben is írták, a jó kis puncinál tényleg nincs jobb :) szóval szerintem nem kell, hogy kényszer legyen az anál. Ha nem akarod ne legyen és kész.

2016. jún. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Elég gáz.
2016. jún. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, hogy hány éves vagy, az a lényeg, hogy nem szeretnéd és ezért nem is próbáltad még. Én egy tizessel több vagyok nálad,de én se próbáltam még, nem érdekelt, szóba se jöhetett. Az a vicc, hogy most viszont nagyon is érdekelne.
2016. jún. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

hát, köszönöm a válaszokat :)


nem igazán vagyok jártas ezen az oldalon, de más análos kérdéseknél általában lehurrogták, aki nem akarja kipróbálni, vagy undorodik tőle, szóval kicsit meglepődtem a válaszokon :)

2016. jún. 25. 20:50
 17/17 anonim ***** válasza:
Én sose próbáltam és soha nem is akarom kipróbálni. Ha nem akarod te sem akkor mond meg nyugodtan a barátodnak! 47/f
2016. szept. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!