Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexeltetek már nagyon izmos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeltetek már nagyon izmos és/vagy erős lánnyal? Milyen volt?

Figyelt kérdés
2016. jún. 22. 01:16
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

eltörte a farmkam áááááááááááááááááá

még mindig fáj gecc

2016. jún. 22. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, de kipróbálnám
2016. jún. 22. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is kipróbálnám :D

22/F

2016. jún. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én halálosan szexinek tartom az ilyen jó sportos, izmos csajokat (nem Swarzi, de akiknek mondjuk kockás a hasuk)

Egyszer mondjuk voltam egy idősebb nővel (volt már gyereke is), és habár felül kicsit el volt engedve, de alul egészen erős, kemény, szikár lába volt.

Őszintén nem tetszett. Semmi fogni való nem volt rajta, olyan volt mintha fából faragták volna.


Szóval inkább egy hangyányi zsírréteg legyen, mert azt jó érzés fogni, de alatta ha kell feszüljön rendesen az izom.

2016. jún. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!