Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez most hülyén fog hangzani,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most hülyén fog hangzani, de mit csináljak, ha túl erős vagyok? 19/L

Figyelt kérdés
Túl sok izom nincs rajtam, de a fizikai erőm sokkal nagyobb, mint egy átlagos nőnek, kicsit még a férfiakat is tűllépem. Többször volt már, hogy emiatt nem akart valaki velem együtt lenni, mert megijedt az erőmtől. Hogyan csökkentsem az erőnlétemet, hogy az intenzív edzéseket ne hagyjam abba?
2016. jún. 13. 01:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne csökkentsd az erődet, fogadd el magad olyannak, amilyen vagy, inkább arra koncentrálj, hogy olyan férfit találj, aki elfogad úgy, ahogy vagy :) Nincs veled semmi baj :)
2016. jún. 13. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, első randin nálam is alap egy szkanderverseny. :D
2016. jún. 13. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Keress olyan pasit aki erősebb nálad .
2016. jún. 13. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem kell az első randin ezzel hivalkodni vagy csak felhívni rá a figyelmet!

Adott esetben Te véded meg a pasit és nem ő téged!

2016. jún. 13. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát igen! Az első válaszolónak van igaza.
2016. jún. 13. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az erőnlét nem számít addig, amíg tudod irányítani azt, hogy mekkora erőt fejtesz ki. Ez azoknál szokott problémát jelenteni, akiknek az idegrendszere még nem alkalmazkodott a megnövekedett izomzathoz. Az izomrostok túlzott gyarapodását okozhatja genetika és/vagy szteroidhasználat. A problémád hátterében állhat azonban pszichés ok is, például tudat alatti büszkeség a fizikai kondíciódra, ezért valahányszor adódik alkalom, ,,véletlenül" mindig maximális erőkifejtést alkalmazol.
2016. jún. 13. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Az erő veled van! Szívesen találkoznék veled !És megnéznénk hogy erősebb e vagy nálam? :)
2016. jún. 13. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Bocsi,de én nem értem hogy hol van itt a probléma.

Meg mondom őszintén én azért kezdtem el edzeni illetve önvédelmet tanulni,hogy ne legyek kiszolgáltatott,számomra érthetetlen miért akar valaki gyenge lenni.

Egyébként nem vagyok egy izomkolosszus,de nyilván az látszik rajtam,hogy edzett vagyok,viszont ez még soha nem okozott problémát.

Ha valaki szándékosan arra megy,hogy a lány biztos hogy gyengébb legyen nála az meg olyan is.Nekem olyan pasi nem kell,aki csak akkor tud férfi lenni,ha egy nála gyengébb nőn uralkodik.(az ilyenek lesznek később azok,akik egy nehezebb időszak után felpofoznak)

2016. jún. 13. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ne változtass semmit.

Meg valószínű hogy genetikai eredetű.

S hormonálisan is túl vagy töltve.

Fogadd el magad így.Hidd el találsz előbb vagy utóbb egy hozzád illő srácot.:)

2016. jún. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, hol vagy? Nézed még ezt?
2016. jún. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!