Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Eddig ugy igazából nem mertem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig ugy igazából nem mertem senkitől megkérdezni. Mi bajom lehet hogy nincs orgazmusom? De egyáltalán. Hülye válaszokat nem kérek!

Figyelt kérdés
2016. jún. 21. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Bővebben?

Nemed,korod,mi a problémád?

2016. jún. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi az hogy nincs orgazmusod? Vagy rossz a partner vagy beteg vagy ha a masztitol sem mész el
2016. jún. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Előző két exemmel sem sikerült. Magamnak sikerül.. De másképp nem. Pedig élvezem az együtt létet a férjemmel. 20L
2016. jún. 21. 21:28
 4/6 anonim ***** válasza:

Lelki okai lehetnek vagy valamit nagyon rosszul csinál.

Nekem az egyik volt batrátnőm volt így. Fogalmam sincs mi lehetett, én "meg akartam gyógyítani" aztán amikor találkoztunk még ruhában voltunk picit simiztem és elélvezett :D Ebből kiindulva szerintem inkább lelki okai lehetnek de nemtudom. Ha nagyon nem megy, komolyan javaslom egy szexuálpszichológus felkeresését abból eredően, hogy magadnak működik.

Egyébként férfi létemre én is voltam így nem egy lánnyal, hogy velük nem ment, egyedül igen (hiába élveztem eleinte és hiába volt szép az illető). Én tudom, hogy magamnak lelki okai voltak.

2016. jún. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szerintem sokan vannak ezzel így. Én is hasonló cipőben járok (21L), magamnak megy, de mással nem, pedig kitettek/kitesznek magukért rendesen. Egyszer-kétszer sikerült a párommal, de nagyon-nagyon sokáig tartott és már sajnáltam szegényt, hogy ilyen fáradtsággal jár.


Én is úgy gondolom, hogy lelki okai vannak, mindenképpen gondold át, hogy milyen a kapcsolatod a pároddal vagy esetleg zavar e valami, ami miatt nem tudsz elengedni teljesen. Nálam pl. az lehet a probléma, hogy félek attól, hogy másra bízzam magam és közben elvesztem az irányítást. A lényeg az, hogy ismerd fel és dolgozz rajta :) én is azt teszem.

2016. jún. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azóta van valami fejlemény? ;)
2022. aug. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!