Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Első alkalmakkor volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Első alkalmakkor volt valami "bakitok" szex közben?

Figyelt kérdés

Például kutyában rossz helyre akartátok bedugni, vagy féltetek kipróbálni valamit?(pl.nyalás)

Semmiféle előítéletem nincs a szűz fiúkkal kapcsolatban csak egy kérdés, amire örülnék, ha hasznos válaszokat adnátok :)



2016. jún. 20. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem
2016. jún. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Be akartam tenni a lánynak, erre ő megszólal, hogy az nem a puncim. XD
2016. jún. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
volt, feszült voltam és emiatt nem tudtam elmenni
2016. jún. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az egész tele volt bakikkal,minden amit el lehet képzelni, jót röhögtünk rajta :"D
2016. jún. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, volt. Ránk nyitott a barátnőm. 18/F
2016. jún. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Rikoh ***** válasza:
100%
Igen! Befingtam véletlen mikor kiment fürödni... :D mikor bejött kérdezte mi ez a dögszag :D erre annyit tudtam a kínos helyzetben válaszolni, hogy én nem érzem :D
2016. jún. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 János Gilján ***** válasza:
Volt... Nem találtam be sehogy. Csak szerencsétlenkedtem. Aztán amikor végül nagy nehezen megoldottuk közös munkával, akkor meg elég gyorsan kivégzett az új élmény varázsa, így hatalmas alakítást nem nyújtottam. :) Viszont mindezek ellenére is fantasztikus élmény volt! Akkor 14 voltam, most 36 vagyok.
2016. jún. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!