Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az előváladék ízét orális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az előváladék ízét orális szexnél hogyan tudnám "elnyomni"?

Figyelt kérdés

Nem szeretem a párom előváladékának az ízét, nagyon sós és fura, már-már rosszul vagyok tőle,de mégis szeretem orálisan kényeztetni....próbáltam túllépni ezen, de egyszerűen érzem és zavar nagyon az íze... hasonló helyzetben lévő nők,csajok mit csináltok?


Az nem megoldás, hogy úgymond szarjam le és fogadjam el, hogy ilyen...próbáltam,de nem ment,szóval ez kizárva. Valamiféle megoldást keresek erre, a normális válaszokat pedig köszi!



2016. jún. 20. 15:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Kedved szerinti ízesített síkosítóval
2016. jún. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Töröld le zsepivel
2016. jún. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Kézzel töröld le. Nincs kiábrándítóbb, mint a zsepivel törlés. Én leszoktattam róla a párom. 26/F
2016. jún. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Síkosító jó ötlet, köszi :) van olyan, amelyik "nem baj, ha szájba" is megy? Szóval nem okoz gondot, ha egy picit lenyelek belőle esetleg?
2016. jún. 20. 15:13
 5/13 anonim ***** válasza:

Itt több lehetőség van.


Először is lehet a partnered egészségtelen életmódot folytat. A sok cukros étel(bármilyen ellentmondásnak tűnik), TÚL sok hús, ivászat, dohányzás, chips nasika etc etc hatással van az ízre. De igazából az előváladék ízének és illatának alapból tetszenie kellene.


Az is lehet, hogy pusztán csak nincs meg köztetek a kémia, ha az egészségtelen életmód ki van zárva. Ez van, ennek nem tudsz mit csinálni. Remélem találsz olyan valakit, akinek az íze tetszik.


ÉN pl szakítanék egy olyan lánnyal, aki letörölgeti az előváladékom, vagy összesíkosítóz és azt "eszi" le rólam. Ha nagyon szerelmes lennék, nem zavarna, de amint elmúlna a lila köd- ami úgyis elmúlik, idő kérdése :D - egyre jobban zavarna a dolog, és neheztelnék rá emiatt.

2016. jún. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Rossz az étrendje. Különben édes lenne.
2016. jún. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Van olyan Durex síkosító ami ízesített, ez biztosan segít ;)
2016. jún. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szopás előtt kapjál be egy gerezd fokhagymát
2016. jún. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Erős dohányos sajnos, és hát igyekszik egészségesen élni, de nem igazán jön össze neki..most fogunk összeköltözni, én már letettem a cigit, remélem ő is leteszi. Azt mondtam is neki, hogy a spermájának a szaga is rossz volt és tutira a cigi miatt, szóval addig nem fog a számba élvezni, amíg ezeket el nem hagyta,de ezt ő is megértette szerencsére,mert mondta, hogy, nem szeretné, hogy rosszul legyek tőle.

Szóval összeköltözés után igyekszünk mindketten egészségesen élni, életmód, sport stb. Ezek szerint akkor ettől is megváltozhat az íze?

Tényleg ilyen émelyítően sós volt,mint amikor szódabikarbónát raksz egy kis vízbe és azt húzod, ahhoz hasonló, majdnem kidobtam a taccsot :D

Nagyon szeretem és szerelmes vagyok belé és ezért is keresek erre valami megoldást, hihetetlenül felizgat, kívánom etc. de az ízt sajnos nem tudom kizárni, amikor ott érzem egy az egyben. :/

2016. jún. 20. 15:37
 10/13 anonim ***** válasza:
Bármelyik síkosító jó, egyik sem baj,ha lenyeled :)
2016. jún. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!