Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy terhes vagyok?

Lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Tegnap a pasimmal orálisan kényeztettük egymást (velem ilyesmi életemben először történt, nem vagyok benne jártas) és elkezdtem szopni őt, de egy idő után abbahagytam, csókolgattam a hasát a nyakát stb. és ráültem az ágyékára és éreztem a farkát, de nem hatolt be meg semmi. Még szűz vagyok, de tegnap lenyeltem a spermáját és azóta fáj egy picit a hasam. És nem tudom, lehet, hogy valami előváladék befolyt vagy valami és terhes vagyok? VAgy lehet hogy csak azért fáj, mert még nem érzékelt ilyet a gyomrom vagy ilyesmi. Nagyon megijedtem most.Értelmes válaszokat kérek. 17 éves lány.

2013. nov. 3. 17:05
 1/10 anonim ***** válasza:

Atya ég!!!!Áruld már el minek csinálsz ilyeneket,ha teljesen éretlen vagy hozzá???

Szerintem ideje lenne leülni anyukáddal,és elbeszélgetni!

2013. nov. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy még nem biztos, hogy itt volt ennek az ideje, de nem tudok már mit csinálni. Ha lehet akkor inkább normális válaszokat kérek, nem leszúrásokat. Azt kapok magamtól eleget. Anyukámmal nem olyan a helyzet, hogy tudnék beszélni..
2013. nov. 3. 17:19
 3/10 anonim ***** válasza:

NEM vagy terhes!


A neten pedig olvasgass még egy kicsit, sok részletes oldalt találsz a teherbeesésről, védekezési formákról, stb. Hasznos lesz a jövőben, mielőtt tényleg hibát követtek el!

2013. nov. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Aktus után 1 nappal még nem éreznél semmit, akkor sem, ha terhes lennél. (Ennyi idővel utána még nem is lennél az). Édesanyádnak fel kellett volna világosítania téged. De hogy a pasid se tudja, amit azért már tudni kellene?!?!

Ülj le anyukáddal egy őszinte beszélgetésre!

2013. nov. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Amíg nem szakad át a szűzhártyád nem leszel terhes.
2013. nov. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
ne félj,nem vagy terhes. valószínűleg képzelt terhes vagy amit a psziché okoz. előfordulhat az is,hogy a tünetek is olyanok ,mintha.....,de nyugodj meg,nem vagy az!
2013. nov. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Most már egy kicsit megnyugodtam :) Lehet tényleg csak bebeszéltem az egészet, képes vagyok ilyenekre.. Köszönöm a válaszokat! :)
2013. nov. 4. 16:15
 8/10 anonim válasza:
Nem vagy terhes, sokan örülnének ha ennyitől azok lennének. Azért ennél sokkal komolyabb helyzetekben is megkérdőjelezhető hogy terhes-e a lány. Kb. csak akkor lehetsz terhes ha "tövig" benned van és akkor vagy előváladék vagy már maga az ondó kerül beléd. Egyébként a szexuális érettség nem korhoz kötött, viszont néhány dolognak tényleg utánanézhetsz, jó dolog az internet, nem csak a Facebook van rajta.
2013. nov. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ez a valasz nyugatott meg legjobban! Koszonom! Olvasgattam mar rola, de azert megsem ugyan az, mint egy felnott vagy valami../: felkerestem a noveremet, remelem minden jo lesz.
2013. nov. 6. 17:36
 10/10 anonim ***** válasza:
atyaég!!
2013. nov. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!