Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan hozzuk hejre párommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozzuk hejre párommal a szexuális életünk?

Figyelt kérdés
Párommal 2 éve lakom együtt ő 39 éves nő én 30 ffi vagyok az utóbbi 2-hónapban alig szeretkeztünk azt mondgya nam velem van a baja egész egyszerüen nem kívánja a szexet nem tudjátok mi lehet a baj? Tud valaki tabácsot adni hogyan változtassunk ezen?
2016. jún. 19. 19:55
 1/5 anonim válasza:

Hát 9 évvel idősebb és nem is annyira fiatal már

"Öregszik"

Nem veled van a probléma, neki van szüksége kevesebb szexre mert neki annyi elég már

2016. jún. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szedd ki belőle, hogy min agyal annyit, ha megoldjátok újra lesz szex! :)
2016. jún. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%

Vegyél egy helyesírást oktató könyvet.

és szedj fel egy hozzád illő , fiatalabb csajt.

2016. jún. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Off: Úgyy útállom ezeket a g__ci válaszolókat akik a problémás kérdésekre hagyd elt javasolnak minr a r.hadék sporit.... Már más jelző nincs..


Beszéld meg vele hogy neked több kell. Vegyetek valami szexuális segédezközt. Vagy maszírozd simogasd csábítsd el hogy felizguljon de várasd meg kicsit...

Pl tvzés közben vagy autóban simogasd a puncijáhot közel a combját...

Vagy csókolgasd anyakát kulcscsobtját.

Sztem kiábrándítóbb az hogy szex? Vagy van kedved szexelni? Akkor szexelünk meg hasonlók :)

Ga nem megymegbeszélni taktikázz

22/N

2016. jún. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2016. jún. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!