Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez nem normális? Vélemények? 23L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem normális? Vélemények? 23L

Figyelt kérdés

Egy ideje igencsak sokat gondolok a szexre. Van olyan napom, hogy szinte állandóan a szexen jár az eszem. Reggel ébredéskor, arról álmodom már eleve, napközben bármikor bármiről eszembe jut, de tényleg, a munkahelyemen is, na az full ciki tud lenni, mikor magyaráznak nekem én meg felét se értem, meg sem hallom, de ez fordítva is igaz, mert nehezen tudok koncentrálni, mikor nekem kell valamit megcsinálni.


Nem csak magára a szexre, hanem a péniszre is. Szégyellem, de így névtelenül lemerem azért írni. Ilyesmit senkinek nem mondanék el azért még a baráti körömből sem. A legjobb barátaim fiúk. Na nekik biztos nem fogom ecsetelni. Rosszat gondolnának vagy nem tudom. Túl intim, kényes téma. Tehát az orálra. Hogy le$z*pom. Izgat a sperma. Az örömszerzés, pl kocsiban. (konkrét személynek általában) A gumi nélküli mocskos, kemény szex.


Nincs egy ideje barátom. Szoktam masztizni. Akkor jobb. De aztán újra vágyom rá. Érzem, hogy szükségem lenne egy férfira. Fuu, nagyon ciki, de arra, hogy valaki lerendezzen. Néha a maszti is fáj, de még úgy is jó... valamikor még jobb is. Csak félek, hogy felsértem magam, ha minden nap csinálom, főleg, ha keményen. Ha lesz barátom jobb lesz?


Megmondom őszintén, hogy néha úgy érzem, hogy jó lenne egy pasi, akivel csak adnánk az érzésnek. Tudom, hogy nem szép dolog, nem vagyok ösztönlény, uralkodjak magamon, de mégis ezen jár az agyam. Jó, az a másik, hogy akivel ilyennel belemennék, azzal nem lehet. De csak ha "elborul" az agyam filózom ezen.


Egy barát mellett jobb lesz, ugye? Mégiscsak nem maszti.


2016. jún. 19. 18:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Lehet rád férne egy éjszakás kaland is. Szerintem nincs abban semmi megvetni való ha valaki ilyenben részt vesz.
2016. jún. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

A mefelelő oldalon meg tudod találni a megfelelő pasit...

Neked egy sima szexkapcsi most pont jó lenne...

2016. jún. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Lett volna lehetőségem ilyesmire. Volt olyan, aki önként felajánlotta, hogy ebben az időszakomban szívesen kisegítene, mert biztos nehéz nekem. Hozzáteszem, ő erről, amit a kérdésben kiírtam, mit sem tudott. Csak pasi, megérezte(?) Nem tudom. De nem lett semmi. Egy dolog ábrándizni, teljesen más meglépni ilyesmit. Főleg, ha a pasinak csak a szája jár. És ilyenre is van példa. Utána meg én leszek a...
2016. jún. 19. 18:37
 14/20 A kérdező kommentje:
#13 Igen, tudom. :)
2016. jún. 19. 18:38
 15/20 anonim ***** válasza:
Ha ennyire rá vagy kattanva akkor miért nem szerzel egy pasit?????
2016. jún. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 mikeXxX ***** válasza:

Több dolog is van elárulom első Sub vagy vagy szeretnél legalábbis az lenni a második fiatal vagy még és nagyon igényled a szexet mert még változatosságból nem kaptál és három azért vársz innen is áradatot csak még magadnak sem vallod be .

36F Dom

2016. jún. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
#Utolsó Értem. A 2. lesz, szerintem. Nem Magyarországon élek, szóval biztos nem jelenkezőket várok, hisz földrajzilag kivitelezhetetlen az egész.
2016. jún. 19. 19:12
 18/20 anonim ***** válasza:
Megértem, amit leírtál, minden nő "párt alkot" meg a rózsaszín felhő. A szexet (is) fölösleges túlmisztifikálni. Szükségszerű. Az, hogy jó, az meg természet anyánk bónusza. Magaddal szúrsz ki, ha ezt az alapigazságot nem fogadod el. Nem a társadalom téveszméi határozzák meg, hogy valami helyes-e vagy sem, jó-e vagy sem, egészséges-e vagy sem. Mindig is szükségszerűség volt a szex, alapvető létszükség, ahogy a muszlimok fogalmaznak. Nekünk farkunk van, nektek puncitok, ha vágysz rá, kielégítteted magad egy megfelelő hímmel. Pont. A szerelem és a páralkotás nem itt kezdődik. És koránt sem ez a "klimaxa" egy párkapcsolatnak. Kefélni könnyű, őszintén, teljesen megmutatni a valódi önmagad és bízni a másikban 100%-osan a kihívás.
2016. jún. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 RoseTyler ***** válasza:
Fiatal vagy, termékeny korban. Semmi gond nincs veled, csak tombolnak a hormonjaid. Ne szégyelld a vágyaidat, nincs bennük semmi ciki!
2016. jún. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Pedig ezt fiúkkal tudnád jól megbeszélni.

Pasizáshoz is tudnak tippeket adni, meg egy hasonló korú fiú már évek óta úgy él mint te, hogy minden gondolata a punci. Szóval megtanulták kezelni a helyzetet.

Vannak olyan fiú barátaid, akik tőled távol élnek?

2016. jún. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!