Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez nem normális? Vélemények? 23L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem normális? Vélemények? 23L

Figyelt kérdés

Egy ideje igencsak sokat gondolok a szexre. Van olyan napom, hogy szinte állandóan a szexen jár az eszem. Reggel ébredéskor, arról álmodom már eleve, napközben bármikor bármiről eszembe jut, de tényleg, a munkahelyemen is, na az full ciki tud lenni, mikor magyaráznak nekem én meg felét se értem, meg sem hallom, de ez fordítva is igaz, mert nehezen tudok koncentrálni, mikor nekem kell valamit megcsinálni.


Nem csak magára a szexre, hanem a péniszre is. Szégyellem, de így névtelenül lemerem azért írni. Ilyesmit senkinek nem mondanék el azért még a baráti körömből sem. A legjobb barátaim fiúk. Na nekik biztos nem fogom ecsetelni. Rosszat gondolnának vagy nem tudom. Túl intim, kényes téma. Tehát az orálra. Hogy le$z*pom. Izgat a sperma. Az örömszerzés, pl kocsiban. (konkrét személynek általában) A gumi nélküli mocskos, kemény szex.


Nincs egy ideje barátom. Szoktam masztizni. Akkor jobb. De aztán újra vágyom rá. Érzem, hogy szükségem lenne egy férfira. Fuu, nagyon ciki, de arra, hogy valaki lerendezzen. Néha a maszti is fáj, de még úgy is jó... valamikor még jobb is. Csak félek, hogy felsértem magam, ha minden nap csinálom, főleg, ha keményen. Ha lesz barátom jobb lesz?


Megmondom őszintén, hogy néha úgy érzem, hogy jó lenne egy pasi, akivel csak adnánk az érzésnek. Tudom, hogy nem szép dolog, nem vagyok ösztönlény, uralkodjak magamon, de mégis ezen jár az agyam. Jó, az a másik, hogy akivel ilyennel belemennék, azzal nem lehet. De csak ha "elborul" az agyam filózom ezen.


Egy barát mellett jobb lesz, ugye? Mégiscsak nem maszti.


2016. jún. 19. 18:14
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Lemaradt: Nem keresek erre a célra senkit, főleg nem neten!
2016. jún. 19. 18:16
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem érzem azt, hogy ez különleges probléma lenne, egyszerűen hiányod van. Pasizz be.
2016. jún. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
És mi tart vissza, hogy ráülj egy eres, kemény péniszre? :D Nem várgom, simán találhatnál valakit, csak csettintened kéne és torkon spriccelne valaki, a dugásról nem is beszélve.
2016. jún. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Azért azt tudod mi szokott történni egy ilyen kérdés kiírása után, ugye? Remélem tudod kezelni a helyzetet.
2016. jún. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Privátcunami :DD
2016. jún. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ne viccelj már! Persze, hogy normális. ;)
2016. jún. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Neked csak egy dolog hiányzik az életedből egy partner aki kielégíti a vágyaid.
2016. jún. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha összejön egy partner aki nyitott lesz mindenre, biztos vagyok benne hogy csillapodni fog a vágyad :)
2016. jún. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Attól, hogy ez a problémám, még el kell mondanom, hogy nekem nem volt egyéjszakásom, szimpla szórakozásom sem. Csak akkor feküdtem le valakivel, ha egy párt alkottunk. Nem most szeretnék meghülyülni és spontán szexelni. Magamat sem értem, mert ez nem volt rám jellemző. Nem voltam sosem szexmániás, sőt. Fura ez az egész...
2016. jún. 19. 18:28
 10/20 anonim ***** válasza:
Jó a gondolkodásod kérdező, de fogadd meg a tanácsomat. Kicsit legyél nőiesebb, mert felvállalni a vágyadat egy szimpatikus férfinak, aki alaposan megrépázna. :D
2016. jún. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!