Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mik az elōnyei/hátrányai...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik az elōnyei/hátrányai egy olyan kapcsolatnak ahol 16 év a korkülönbség?

Figyelt kérdés

Én 18 éves vagyok és a férfi akivel ismerkedni szándékozom viszont 34,tudom, hogy ilyen helyzetben nem árt reálisnak maradni de mégis a vonzódás megvan.Sosem voltam egy buta lány és naiv sem szóval...viszont hónapok óta ismerkedünk.

És most arra lennék kíváncsi mik a lehetséges bukkanói egy ilyen kapcsolatnak.

Elōre is köszönöm!


2016. jún. 18. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Az a hátránya, hogy fiatal vagy. Ha 20 lennél szerintem már akkor is más lenne a dolog. A többi dolog attól függ milyen irányba megy a kapcsolat. Ha komoly és együtt élés és gyerek, akkor az, hogy esélyes, hogy nem ő lesz az utolsó pali az életedben. Ami előnye, hogy ha egy értelmes valaki, aki jól eligazodik az életben, akkor egy csomót fogsz épülni a dologból.

Ha lazább dolog, mert tetszetek egymásnak, esetleg szerelem, akkor meg nyilván a legnagyobb hátrány, hogy mit szólnak hozzá mások. Ez nem veszi e el a kedveteket. Mindkét félnek nehéz ez. Az előny meg az öröm, hogy nem érdekelnek a társadalmi normák csináljátok, ami jól esik.

2016. jún. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az előnye, hogy szólíthatod szex közben apucinak, az előnye pedig, hogy meg fogod tanulni, egy 34 éves férfinak nem lelki társ egy 18 éves lány, hanem egy lyuk. Így igaz, nincs hátránya a dolognak, vágj bele!


De ha mégis a lelki társa leszel, akkor is megszívod, mert az elkövetkező pár évben vele ellentétben még nagy léptékben fog változni a világról alkotott képed és hozzáállásod, emiatt ebben az esetben pár év múlva érettebb leszel nála, rá fogsz jönni, hogy férfigyermek, egy infantilis figura. Ebből pedig azt fogod megtanulni, hogy egy ilyen korú férfi vagy tisztán lyukra megy a fiatal lányoknál, vagy a saját korosztályában annyira éretlen, hogy csak így van esélye összeszedni bárkit is. Mégegyszer, vágj bele, szerezz tapasztalatot!

2016. jún. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

pozitív

- sokat tanulhatsz tőle (világnézet, hozzáállás különböző dolgokhoz, emerismeret, szex terén, stb...)

- van a dolognak egy picike apa-lánya érzete (de szerintem ez pozitív... 'vigyáz rád", megvígasztal, figyelmeztet egy rossz döntés előtt, segít eligazodni bizoyos élethelyzetekben, akár munkakeresés, stb.)

- talán már benőtt a feje lágya, nem az ivás meg a bulizás a központi kérdés nála

- nem féltékenykedik állandóan, mint a tizenéves fiúk

- valamilyen szintű anyagi háttér, független, önálló

- nőnek érzed magad mellette


negatív

- kialakult szokások

- kialakult életritmus

- sok eseten csak a szexre kell nekik a fiatalabb lány, kihasználják (ellenpélda: ismerősöm ugyanilyen helyzetben volt, 17 évesen találkozott a párjával, a pasi 35 volt, és német. Érettségi után külföldre költöztek, lakást vettek, 23 évesen a lány anyuka lett. Azóta is jól megvannak, elvégezte az egyetemet, most kint élnek a közös lakásukban, dolgoznak, nevelik a kisfiukat.)


Saját példám: barátság extrákkal típusú kapcsolatom van egy 45 éves pasival. 21 év köztünk a korkülönbség. Ő a legjobb barátom, rengeteget beszélünk, mindenben mellettem áll, ugyanakkor megmondja azt is, ha valami nem oké. Nem pénzes, kicsit pocakos, és kopaszodni is kezd, nem úgy néz ki, mint egy filmsztár :D, neki is, (meg nekem is) megvannak a hibáink. De senki mással nem tudok ilyen jól beszélgetni, mint vele, és senki sem közeledett így, ilyen finoman felém, mint ő. Mindig azt érzem, hogy nőnek tart, nem kezel kislányként. Jól tudunk adott esetben együtt dolgozni, már a kollégák is elismerték, és azt mondták, jó páros vagyunk. Szóval, szerintem nem szabad elzárkózni az ilyesmitől.

2016. jún. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Erre szokták mondani ha korán kezdi apád lehetne.

Szerintem nem sok előnye van. Neked nem sok élettapasztalatod van, neki meg lassan megfordul a fejében a házasság és a család gondolata.

2016. jún. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!