Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van jövője egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van jövője egy kapcsolatnak, ha 15 év korkülönbség van köztetek?

Figyelt kérdés

2013. szept. 27. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha most vagy 17 ő pedig 32, vagy fordítva akkor nem. Sem jövője, sem értelme.
2013. szept. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kortól függ. Nővérem 27, a párja 42 és nagyon boldogok együtt.


Gimi elsős voltam mikor az évfolyamtársamnak 15 éves egy 32 éves pasija volt.. Na az durva. Nyilván nem is lett tartós.

2013. szept. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én 24 vagyok, ő 39. Lassan több, mint 1 éve vagyunk együtt.
2013. szept. 29. 08:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Kérdés,hogy a férfi vagy a nő az idősebb?Mindkét esetben van jövője a lényeg konkrétan ki hány éves és a gyerekkérdéssel kapcsolatban egyetértenek e?

Szerintünk 25 év korkülönbséggel is van jövője.

2013. szept. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!