Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki szexelt már külföldivel?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szexelt már külföldivel? És kinek van külföldi párja?

Figyelt kérdés
Milyen származású volt? Jobb külföldivel, mint magyarral?
2016. jún. 16. 22:00
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
37%

2 hónapig kint voltam külföldön, és nem éreztem úgy, hogy vissza kéne fognom magam :D nem kezdeném el sorolni a nemzeteket. De nem bántam meg, egyszer élünk.

N

2016. jún. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
83%

23:17


Gratulálunk!


A két dél-afrikai versenyzőt lekőrözted.

2016. jún. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
0%

Én szerb pasival szexeltem,itt Magyaroszágon focizik egy nagyon ismert csapatban :) Nem volt nagy szám...de a személyisége megfogott,laza és jófej:D

20L

2016. jún. 17. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
7%

Engem nem érdekel, ha lepontoztok :)

A volt barátom algír és portugál származású francia volt. Csak pár hónapig voltunk együtt, de imádtam minden percét. Rajta kívül csak egy barátom volt, szóval nem tudom összehasonlítani, hogy a magyarság vagy a külföldiek jobbak-e :)

18L

2016. jún. 17. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
32%
#14 nemis fogod tudni,mert ez nem attól függ,hogy ki milyen nemzetiségű...amúgy miért vagyunk lepontozva?Rosszindulat 5.1?:D
2016. jún. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
26%
Azert mert normalis magyar no szerintuk nem szexel muszlimmal, a tobbiek meg csak szimplan hazaarulok vagy mi volt a magyarazata ezeknek a szellemi szupereknek :'D.
2016. jún. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
15%
Micsoda nemzetközi élet van itt ;)
2016. jún. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
73%
Amerikaival voltam. Igazából előtte csak 1 valakivel voltam aki egy magyar lány volt de már nagyon régen volt, nehéz így összehasonlítani. Az amerikai lány tapasztalatlan de én jól éreztem magam vele. Elvileg együtt vagyunk, vagyis váruk egymásra hogy később fizikailag is újra együtt legyünk és ez alatt nem szexet értek csak hanem találkozás, közös programok :)
2016. jún. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Szexelni ,még nem szexeltem.

A csajaim eddig mind magyar állampolgárok voltak (egyik német származású,a másik szlovák/szláv).

Legnagyobb részben én se magyar vagyok.


Ui.:


Remélem kielégítő választ kaptál.

Véleményem szerint a kérdésed "kissé" provokatív ,nemde?


Legközelebb tapintatosabban kellene megkérdezned ,mert sokakból ez úgy látszik szélsőséges reakciókat vált ki (az ,hogy jogosan ,vagy sem az más kérdés).

2016. júl. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
*én se vagyok magyar
2016. júl. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!