Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki szexelt már külföldivel?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szexelt már külföldivel? És kinek van külföldi párja?

Figyelt kérdés
Milyen származású volt? Jobb külföldivel, mint magyarral?
2016. jún. 16. 22:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
31%

Voltam Franciával.

Nagyon technikás volt, és figyelmes, de 9cm-el nem ért el érzékeny pontokat.

2016. jún. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
39%

Szex volt olasz pasival. Istenkirály volt az ágyban, de egy tapasztalattal nem hiszem, hogy komoly véleményt lehet alkotni arról, hogy jobb-e a magyarnál ;)


Illetve, ott nem volt szex, de smároltam egyszer egy brazillal. Azóta sem találkoztam olyannal, aki annyira jól csókolt volna, soha nem fogom elfelejteni :)

2016. jún. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
20%
Muszlim férjem van. 10 éve élünk a legnagyobb boldogságban.
2016. jún. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
15%

Egyszer mar irtam egy ilyen kerdeshez :)

Olaszrol en is csak jot tudok mondani, illetve del-afrikai, isteni volt :D

2016. jún. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
4%
Parom torok, es hat abszolut deli vermersekletu (bar o a tudomanyat csak annyival magyarazza, hogyha egy pasi jo, akkor az alapbol jo, ha rossz, akkor meg tok mindegy mennyi noje volt :D):D. Magyar baratom egy volt, de o eleg tapasztalatlan volt, ugyhogy nem elveztem a dolgot annyira. Tobb meg mar ugysem lesz magyar meg semmilyen remelhetoleg :D.
2016. jún. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
5%

Kicsi a világ, azt hittem, egyedül vagyok, aki volt már dél-afrikaival :DD amúgy én is csak dicsérni tudok :)

Voltam félig perzsa sráccal is, vele is nagyon jó volt.

Illetve nekem is volt egy olaszom :) vagyis még mindig van, távkapcsolatban vagyunk.

2016. jún. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
37%
Na mi az, jöttek lepontozni a kisfarkú magyar pasik?:D
2016. jún. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
6%
Normalis ember szerintem meg nem itelkezik a masikrol anelkul hogy ismerne... plane nem rohogteti ki magat, hogy annyi tudasa sincsen hogy azzal tisztaban legyen hogy pl. nem minden torok muszlim :'D.
2016. jún. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
5%
Ha meg ilyen temakrol akartok allast foglalni, akkor tessek atfaradni a politika illetve a vallas rovatba, mert itt te/ti vagytok azok akik nem a kerdesre valaszoltak, ugyhogy szellemi nihilt tukrozo megnyilvanulasaitokat jelentettem, mert nem ide tartozik es meg rasszista is.
2016. jún. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
8%
Az én barátom spanyol és másfél éva vagyink együtt, különbséget nem tudok mondani, mert vele vesztettem el a szüzességem, de nagyon szenvedélyes és nagyon jó.
2016. jún. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!