Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mazochista vagyok? ( lány)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mazochista vagyok? ( lány)

Figyelt kérdés

Amikor vasaltam es véletlen meg égettem magam, fájt, de felizgultam a fájdalomtól. Nem ez az első alkalom, néha megvágom magam, és mikor multkor megvágtam magam, akkor is felizgultam.


Ez már mazochizmus nem? Mert aki felizgul a fájdalomtól az , az. Meg gyakran ábrándozok arról, h elképzelem, azt, hogy bántanak meg megaláznak szexuálisan.


Légyszi kíméljtek az olyan beszólásoktól hogy őrült vagy , stb.

Ezt már eddig is tudtam. ( már mint azt, hogy zizi vagyok xd)


Köszönöm.



2016. jún. 16. 20:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
18%
én megszadiználak :))
2016. jún. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen az vagy főleg ha ilyen fajta fájdalmakra fel tudsz izgulni 22/ N
2016. jún. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a lényeg, hogy ne égesd magad és ne darabold magad semmivel. Ezek még fertőzést is okozhatnak , illetve maradandó nyomokat, amit senki nem akar.

Ha nagyon vágysz rá, hogy bántsd magad, akkor legalább úgy okozz magadnak kisebb fájdalmakat ami nem ejt sebet és nem hagy maradandó nyomokat.

2016. jún. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
77%
Ha pl izgat a fájdalom ,menj el rendszeresen vért adni. Azzal jót cselekszel, nem fognak elfertőzni és a fájdalomérzet is megvan mikor megszúrnak.
2016. jún. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nagyon sok üzenetet fogsz kapni 40-es pasiktól, hogy ők majd bevezetnek a BDSM világába..
2016. jún. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
80%
Igen, mazochista vagy. Amivel alapesetben semmi gond nincs, legalábbis addig, amíg játék marad és nem teszel kárt magadban, illetve felismered, ha egy adott szituáció nem oké. A te esetedben viszont mindkettővel gond lehet (vágod magad és úgy érzed, hogy megérdemled, ha bántanak), úgyhogy szerintem beszélgess néhányszor egy pszichológussal, aki kicsit helyrebillent, és utána már biztonságosan, biztonságban folytathatod a dolgot.
2016. jún. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. :)
2016. jún. 17. 15:33
 18/18 A kérdező kommentje:
Nem kérek privátokat. Nem társkeresés céljából írtam ki a kérdést.
2016. jún. 19. 06:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!