Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok erről? Számomra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? Számomra nagyon kellemetlen.

Figyelt kérdés
A barátommal nem olyan rég feküdtünk le egymással. 1 hónapja körülbelül. És azóta elég aktív a nemi életünk. Na most sok előnnyel indulunk, ő 7 évvel idősebb nálam (27), stabil munkahely, saját lakás stb. Szóval ha felmegyek hozzá sem kell aggódnunk ha esetleg...hangosak lennénk, ugye szülők és testvérekmprobléma kilőve. De ha szexelünk mégis én nagyon..egyértelműen jelzem hogy nekem jó amit csinál..májdhogynem ordítok..főleg ha orálisan elmegyek. Akkor a hangos nyögéseket kombinálom a remegéssel a haját tépem, vergődök. Egyszerűen ilyen vagyok, nem bírok magammal. Ő viszont szinte meg se mukkan. Amikor elélvez, egy sóhajt lehet hallani csak, amikor én elélvezek akkor azt veszem észre hogy a lábaim közül engem néz és vigyorog. Iszonyú kellemetlenül érzem magam. Hogyan tudnám megállni, hogy ne hangoskodjak?? Vagy hogy tudnám lejjebb venni a hangerőt? Köszi a válaszokat!
2016. jún. 16. 00:51
 1/10 anonim ***** válasza:
97%

Semmit ne csinálj, ez így jó :)

A fiúknál ez másképp van. Szerintem őt sem zavarja. De komolyan mondom. Ez annál izgatóbb :))

2016. jún. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%
Gondolom nem a saját lakása, meg a stabil fizuja miatt feküdtél be neki...:D Szagolj étert!
2016. jún. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ez teljessen jó,mi pasik ezt imádjuk.nyugi.
2016. jún. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Az értelmes választ köszönöm. Válaszolva, lehet nem lenne gáz, csak az egész szobát az én hangom tölti be.

Kedves második válaszolónaka pedig ajánlanám a méltán híres könyvespolcot, rajta a rengeteg olvasnivalóval, az biztosan érdekesebb mint a buta kérdésemet olvasgatni :)

2016. jún. 16. 01:02
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Ha nem haragszol meg, helyette inkább nyögnék hozzád hasonlóan...;)
2016. jún. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tök jó. Ne tartsd kellemetlennek.
2016. jún. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

miért kellemetlen?

van aki hangos, van aki nem...

inkább az együttlétet élvezd, ne hülyeségeken töprengj :P


23F

2016. jún. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"azt veszem észre hogy a lábaim közül engem néz és vigyorog."

Tehát neki kimondottan tetszik az élvezeted hangja! Szóval ne fogd magad vissza, hisz úgyse tudod! Max ha kontrollálod az élvezetes, amit viszont nagyon nem kellene!

2016. jún. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%

Vannak férfiak - pl. én is - aki azt vallja, hogy egy nő orgazmus közben a legszebb. Ezért néz téged akkor, s ne legyél zavarban, mert ha nem lennél szép és vadító, akkor valószínű nem lennél nála... Hidd el ennek így kell lenni, ha ilyen vagy, akkor így csináld, pláne ha így jó neked. S a hangzavarod, olyan mint egy trófea számára, hogy istenkirály amit csinál és te élvezed. Erről ennyit.


Ő meg néma közben. Valószínű úgy lett szocializálva erre. Pl.: családiház, koli szoba, stb. stb. stb. Nem volt neki alkalma hangosan bőgni orgazmus közben. Fogadd el, hidd el hogy élvezi. Amikor legközelebb a szádban élvez el, te is nézz fel rá, amikor lenyeled. Imádni fogja.

2016. jún. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Először is miért nem vele beszéled ezt meg?

Másodszor ha zavarná, szerintem látnád rajta…..

Amúgy meg, ha neked így jó és őt nem zavarja hol a gond?

2016. jún. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!