Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért megy el ilyen hamar?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért megy el ilyen hamar?

Figyelt kérdés
a barátommal 1hónapja pettingelünk..már akkor is nagyon hamar elment, az elején nem zavart, mondom majd belejön :D de mostmár iszonyatosan zavar 3perc elég neki , elég ha megsimogatom a péniszét, és olyan mennyiségű lé jön belőle. persze miután elélvezett, akkor elalszik az nem is érdekli hogy velem mivan, vagy hogy élvezem-e (??) félek hogy a szexnél se lesz másabb.. fiú már nem szűz, de csak egy éjszakás kalandjai voltak.. már azon gondolkodom, hogy kidobom ez engem nagyon zavar..persze mikor szóvá teszem neki, akkor az a válasz hogy miattam megy el ilyen hamar,túl jól csinálom. De szerintem ez nem tőlem függ részben... vélemény erről?

2016. jún. 15. 11:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Hiaba veditek kedves ferfiak a gyorstuzelo tarsaitokat elobb tanuljatok meg szoveget ertelmezni!

Itt nem az a legfobb gondd,hogy a pasi gyorsan elmegy (bar a felett sem lehet szemet hunyni viszont ezen kozosen valtoztatni lehetNE) hanem,hogy a kerdezo pasija NEM IS AKAR erofeszitest tenni az ugy erdekeben,hogy legalabb kompenzalna valamivel a "gondjait".

Elsul? Oke sebaj,kielegitem a nomet maskepp. De az olvasottakbol egyertelmu,hogy a pasi egy nemtorodom,onzo alak aki csak a sajat elvezeteiert el.


Kedves kerdezo: Nyilvan beszeltel mar errol az ugyrol a pasiddal,kulonben nem folyamodnal ahhoz,hogy ide irj nekunk.. Ha nem kepes erdeklodest mutatni feled, akkor dobd ki. Nem erdemes a sajat igenyeidet lejjebb adnod ilyen onzo pasasokert.

2016. jún. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Ez egy nagyon frappans valasz volt, koszonom utolso valaszolo!! Az a helyzet, hogy sokat agyaltam, es az utobbi idobe elundorodtam a szextől.. Az elejen,meg engem is felizgatott, hogy fogdostam a peniszet, meg neha benyult a bugyimba.. De vegul mindig felizgatva maradtam, mikor hazament en kenyeztettem magam.. De mar ujjazni is unom magam,arra se izgulok fel.. Ja es meg annyi, hogy a melleimet sosem fogdosta, meg csak a melltartot se vette le rolam.. Ez normalis?
2016. jún. 15. 21:47
 13/14 anonim ***** válasza:

11-es vagyok.

Nem,egyaltalan nem normalis. Egy egeszseges kapcsolatban a parok kolcsonosen kenyeztetik egymast!

Nekem meg eletemben nem kellett kernem olyasmit,hogy a pasim nyuljon hozzam,vagy fogja meg a melleimet hiszen azert akart velem lenni mert szeretett es izgatta a testem-amit mindig,minden modban ki is elegitett mikor egyutt voltunk.


Egy kapcsolatban tudni kell kompromisszumokat kotni.Van olyan,hogy az egyik fel valamilyen elfogathato ok miatt faradt es emiatt nincs kedve a dologhoz,viszont akkor vagy megteszi kedvessegbol,szeretetbol vagy megerti az ember es hagyjak legkozelebbre.. ezzel nincs semmi baj.Errol szol egy normalis kapcsolat. Nem pedig egyoldalu!


Es elszomorito,hogy ilyen egyoldalu pasik miatt undorodnak meg a nok a szextol..Bar ezt nem is csodalom.Mindig adni es kapni sosem nem termeszetes!

Nem lebeszelni akarlak a parodrol vagy hasonlok csak azt mondom,hogy donts a szived es jobb belatasod szerint.

Az en velemenyem meg mindig valtozatlan: senki miatt sem kell megvonnod magadtol a boldogsagot!

2016. jún. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nyilván, ha önző, akkor Ennyi. Senki, semilyen formában nem szereti, ha önzőek vele szemben. Mond el neki, ha akar változtatni, akkor légy benne partner. Ha nem, séta!
2016. jún. 19. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!