Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért megy el ilyen hamar?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért megy el ilyen hamar?

Figyelt kérdés
a barátommal 1hónapja pettingelünk..már akkor is nagyon hamar elment, az elején nem zavart, mondom majd belejön :D de mostmár iszonyatosan zavar 3perc elég neki , elég ha megsimogatom a péniszét, és olyan mennyiségű lé jön belőle. persze miután elélvezett, akkor elalszik az nem is érdekli hogy velem mivan, vagy hogy élvezem-e (??) félek hogy a szexnél se lesz másabb.. fiú már nem szűz, de csak egy éjszakás kalandjai voltak.. már azon gondolkodom, hogy kidobom ez engem nagyon zavar..persze mikor szóvá teszem neki, akkor az a válasz hogy miattam megy el ilyen hamar,túl jól csinálom. De szerintem ez nem tőlem függ részben... vélemény erről?

2016. jún. 15. 11:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát nagyon sokban függ tőled. Nem azt mondom, hogy te vagy a "hibás". De vannak élvezhető, nem gyorsan ellövő technikák. Nem kell halomra szopni és nem csak abból áll a dolog. Direkt késleltetsd. Mikor látod, hogy elmenne hagyd abba.
2016. jún. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szóval az eddigi erotikus kontaktusaitok abból álltak, hogy ő 3 perc alatt elélvez és kész? Semmi viszonzás?
2016. jún. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
szoktam, neki úgy csinálni hogy abbahagyom, ha látom hogy nagyon nyögdécsel.. de ígyis úgyis elmegy csak egy kicsit kell hozzá nyúlnom. sőt kézzel csinálom neki! nem izgat fel mostanában egyáltalán nem fél percet ha van a bugyimban..
2016. jún. 15. 11:34
 4/14 anonim ***** válasza:
21%

- aki a spermát lének hívja, szerintem még legalább 3 évig ne szexeljen...

-minek jöttél olyannal össze, akinek idáig csak egyéjszakás kalandjai voltak

- ha csak emiatt dobod ki,mert nem neked megfelelően teljesít, akkor egy idióta pi.csa vagy

- hogy nem törődik veled, az tényleg gáz.

2016. jún. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
4es a pasi az aki le sem szarja es nem viszonozza a kielegitest es megis a kerdezo a h ulye p icsa? na menjel aludni.
2016. jún. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
akkor most valaszolok draga 4es ;))) nem akartam konkretan leirni a spermat, gondoltam igyis lehetett érteni ;D te biztos együtt maradnál egy olyannal aki soha fog tudni kielégíteni és nem is akar?:D hogy azért lszik veled h kivered neki utána elalszik?!!! én vagyok a hülye p*csa?szerintem én jobban odarakom magam, mint egy FÉRFI aki 2évvel tapasztaltabb mint én.
2016. jún. 15. 11:52
 7/14 anonim ***** válasza:
21%

#6: Miért nem akartad leírni a sperma szót? "LÉ". Éretlen vagy...

Honnan tudod,hogy nem FOG tudni kielégíteni?? Jövőbe látsz? Ha tényleg szeretnéd a párod, akkor leülnél vele erről mélyebben beszélgetni, esetleg eljárnál vele szexuálpszichológushoz, aki segít.

De te az egyszerűbb utat választod. Aki szereti a párját az mellette maradna.

Mostmár a felszínes jelzővel is lehet illetni. Vannak még ilyen jó tulajdonságaid?

2016. jún. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

ez nem rajtad múlik, egyszerűen ilyen, ezt el kell fogadni, nekem is van, hogy hamar elsülök, viszont sosem lépek vissza egy második/harmadik menettől, sőőőőt, akkor már rendesen bírom és élvezem is.

Nála is csak azzal van a baj, hogy nem akar másodikat. Talán ki kellene előtte ezt egyezni vele, megbeszélni és akkor nem lepődik meg, hogy te többet akarsz.

2016. jún. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Most tényleg Ő a hibás, hogy a pasija gyors tüzelő? Szerintem a pasinak kellene ezen változtatnia, vagy legalább együtt megpróbálni ezen változtatni, de semmi esetre sem maradni egy olyan kapcsolatban, ahol egy önző férfi csak a saját malmára hajt.
2016. jún. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes válaszokat! :))
2016. jún. 15. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!