Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ennyire meg tud változni? Ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire meg tud változni? Ti hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés
A párommal 8 éve vagyunk együtt, 16 évesen ismerkedtünk meg van egy 2 éves kislányunk. A páromnak kb.1 hónapja van munkahelye és nagyon tetszik neki, ez akkora változást jelentett nála hogy nem tudom elhinni. Szinte sugárzik a boldogságtól amit többen is észrevettek, a szexről nem is beszélve elég sűrűn szexelünk ráadásul elég vadul. (Ami persze nekem nagyon tetszik) nagyon szép csinos de féltem is mert elég sok férfi veszi körül, sőt be is próbálkoztak nála többen is. Amíg itthon volt 0-24-be a kislánnyal addig nem volt ilyen boldog sőt... De most mintha kicserélték volna! ennyire meg tudja változtatni a munkahely? Szerintetek aggódjak a férfiak miatt, nem olyan nőnek ismertem meg, sőt mindent elmond nekem még azt is h ki hogy próbálkozik be nála? Sztetek leállítsam a férfit? Ő nem akarja mert félti a munkahelyét, azt mondta h tudja kezelni a helyzetet de én nem szeretem az ilyet... Jó lenne helyre tenni a palit hogy tudja hogy az én "csajom" :D

2016. jún. 15. 07:45
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Miért is??
2016. jún. 15. 12:05
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne hallgass a nőket gyalázókra. A nők hűségesek, ha megvan rá az ok, és persze az alany. Mert a hűség nem tulajdonság, hanem állapot. És ezt az állapotot neked kell fenntartanod. Az nem jó módszer, ha levered az őt körülzsongó kanokat. Szerelmessé kell őt tenni, hogy észre se vegye, hogy más is létezik rajtad kívül.
2016. jún. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én egyszer így voltam elkaptam megvertem elhagyott a párom feljelentettek közmunkára ítéltek és az exem összejött azzal aki hajtott rá szerintem bízzz benne
2016. jún. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!