Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ennyire meg tud változni? Ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire meg tud változni? Ti hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés
A párommal 8 éve vagyunk együtt, 16 évesen ismerkedtünk meg van egy 2 éves kislányunk. A páromnak kb.1 hónapja van munkahelye és nagyon tetszik neki, ez akkora változást jelentett nála hogy nem tudom elhinni. Szinte sugárzik a boldogságtól amit többen is észrevettek, a szexről nem is beszélve elég sűrűn szexelünk ráadásul elég vadul. (Ami persze nekem nagyon tetszik) nagyon szép csinos de féltem is mert elég sok férfi veszi körül, sőt be is próbálkoztak nála többen is. Amíg itthon volt 0-24-be a kislánnyal addig nem volt ilyen boldog sőt... De most mintha kicserélték volna! ennyire meg tudja változtatni a munkahely? Szerintetek aggódjak a férfiak miatt, nem olyan nőnek ismertem meg, sőt mindent elmond nekem még azt is h ki hogy próbálkozik be nála? Sztetek leállítsam a férfit? Ő nem akarja mert félti a munkahelyét, azt mondta h tudja kezelni a helyzetet de én nem szeretem az ilyet... Jó lenne helyre tenni a palit hogy tudja hogy az én "csajom" :D

2016. jún. 15. 07:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ne avatkozz bele, mert az visszafelé is elsülhet. Én jártam már így sajnos. Főleg, ha ő azt mondta, h tudja kezelni a helyzetet, akkor meg kell bíznod benne. Tudom, h piszok nehéz. Már nem megbízni benne, hanem megállni ezt az egészet szó nélkül. De hidd el, ezt kell tenned, mert ha bele avatkozol, akkor azt a párod bizalmatlanságnak veheti, rossz néven veheti. Félig meddig jogosan is.
2016. jún. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Túl féltékeny vagy örülj neki,hogy a környezetváltozás jó hatással volt rá.

Ha mással is kezdene akkor a Ti kapcsolatotokban valami nem lenne rendben.Egy nő ragaszkodik a párjához ha otthon rendben van minden.:)19/L

2016. jún. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2%
Majd rájössz haver, hogy egy nő nem képes a hűségre, bárki bármit mond.
2016. jún. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
8%
A nők jó része is olyan, mint a férfiak: dugnának még a postás sánta kutyájával is.
2016. jún. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Szóval a nők is poligám lények.


Akinek nem inge, ne vegye magára.

2016. jún. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egy család vagytok! Ráadásul boldogok. Biztos nem hülye, hogy egy numeráért eldobja mindezt! Ne aggódj.... Azért a szenvedélyes, vad szex biztosíték. Ráadásul sokszor. Nyugi. A féltékenység rossz... Ne légy hülye!
2016. jún. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Képzeld már magad az Ő helyében 0-24-ben otthon lenni. Szinte ki se mozdult. Jó hogy nem fásult be. És igen persze hogy virul mert egy kicsit kint lehet dolgozhat és igen EMBEREK kötött lehet. És Nőként gyűlölöm mikor egy pasi ennyire féltékeny. Az a baj hogy nem bízol a párodban mert ha bíznál akkor nem aggódnál. Figyelj akkor van okod gyanakodni. Ha a nem meg szokott időben jön haza nem beszél veled kerüli a társaságod és rohadtul nem szexel veled na akkor van gond. De basszus le írtad hogy boldog sugárzik az ágyban meg egy vadmacska. A boldogságtól hidd el tudunk ilyenek lenni mi nők

Meg basszus még azt is el mondja ha próbálkoznak és ki. Akkor mi a gond.? Persze ha durván rögeszmésen próbálkozik egy pasi aki szinte már zaklatja és nem fogja fel hogy párja van gyermeke. NA annak be verheted a képét!!!!!! 22 / N

2016. jún. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Valoszinuleg nem a munkahely valtoztatta meg, hanem hogy vegre nem kell a negy fal kozott nyomorgnia a pelenkak kozott egesznap meset es gyerekdalokat enekelve. Vegre megint csinosan feloltozhet stb. Ez persze hogy feldobja.
2016. jún. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Végülis mondogatja hogy szeret és ki is mutatja, csak idegesít hogy pár ember nem tudja a helyét... Kis városban lakunk, ismerem látásból hogy ki az a 2-3 ember aki ráhajtott és az egyik még próbálkozik is! Szívem szerint elkapnám útközben elbeszélgetni vele, hogy mihez tartsa magát... Az én nőmre ne merjen hajtani senki, tudom nagyképűen hangzik de ez van! Ráadásul amióta ő ott dolgozik azóta szinte a csávó minden nap bejár hozzá valami ürüggyel, félmesztelenül mászkál és feszít... Csak azért nem szólok mert veszélybe kerülne a munkelye... De ha tovább merészkedik biztos hogy el fogom kapni és annak nem lesz jó vége!
2016. jún. 15. 10:46
 10/13 anonim ***** válasza:
Jó sztori csak elég kamuszaga van.
2016. jún. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!