Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, lányok! Meddig bírjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Meddig bírjátok az ágyban? Milyen és mennyi az átlagos teljesítmény?

Figyelt kérdés

2016. jún. 14. 15:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
250 W.
2016. jún. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Valamit biztos rosszul csinálok, de nekem tök hamar elzsibbad a combom, felül 5 percet nem bírok ki, pedig kerékpározom! :D Kihajszolom a férfit én meg nem tudok olyan irányban sokáig mozogni! Túl puha az ágy vagy széles a férfi.. rohadt kényelmetlen, de marha jó!!! Volt több órás menet is, de az átlag 30 perc (plusz 2 csók, hogy beinduljak), ennél kevesebbet nem is tudnék elképzelni! Szánjunk már egymásra időt könyörgöm, gyors menet varázsa meg minden, de az átlag inkább legyen több, nem jó, ha hamar vége van, tök üres marad az ember, ha kiveszi! :D Szerintem az lenne a normális, ha egész hétvégén bennem lenne, csak sajnos a véralvadás veszélyes! :-D
2016. jún. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
GyK-en az átlag 40 perc, de ez alatt már szégyen is bevallani.
2016. jún. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
6%
Ezért nem kell nekem fiatal pasi 5perc alatt felsül az összes!! Az exemmel 3óráig csináltuk.
2016. jún. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Változó.

Volt már pár perc is, de volt, hogy 2 óráig tömtem mint a hülye.

2016. jún. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem is változó a legrövidebb 15 perc és 1 órás szokot lenni...

Sajna ha gumit húzok az mèg több idő.

2016. jún. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%

10-15 perces meneteket szeretem, de abból többet.

Okok:

-nőként könnyen és sokszor élvezek, ami egy bizonyos idő után már kimerítő, pihennem kell

-szeretem, amikor a párom elélvez bennem

-a hosszú menet egy idő után már fizikailag is kellemetlen, előfordult, hogy a végére mindketten tele voltunk hámsérülésekkel

-párom egy menettől valamiért nem tud teljesen kielégülni, szinte mindig van 2., és egy hosszú menet után már nem bírnám az újabbat (max. síkosítóval, de úgy kevésbé élvezetes).

Szóval nálunk a stanard felállás az kb. fél-egy óra alatt 2 menet, némi előjátékkal, közte kis pihivel. Aztán ha nagyon be vagyunk indulva, megspékeljük még eggyel. (Vagy kettővel. Vagy hárommal.)

2016. jún. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Itt a GYK-n mindenki 6 órát nyomó szexgép.
2016. jún. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%
Mi a barátommal átlagosan fél órát szoktunk szexelni, ha az előjátékot nem számítjuk. Mind a kettőnknek jobb, ha hosszú ideig tart. Nekem így több orgazmusom van, neki meg egy nagyobb. 19l
2016. jún. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én az elsőnél 2 perc alatt elmentem, de már belejöttem, nem fogok hazudok, a 20perc,fél óra simán megy,de itt a gyakorin,a 40-70 perc az átlag.
2016. jún. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!