Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ti irigylitek azokat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti irigylitek azokat a lányokat, akik csak jó testtel születtek, aztán a seggük alá van tolva a luxus mindenféle munka meg tanulás nélkül, csak p_csát kell villantani?

Figyelt kérdés

Pl. most találtam ezt a magyar lányt, luxusban él, Olasz focista barátja van, járja a világot, pl. Dubaiban (khm) is volt. Nem kell semmi erőfeszítést tenni egy lánynak, aki nagyon szépnek született, se tanulás, se munka, csak a segge alá rakja a többi férfi a luxust a testéért cserébe.

Irigylitek ezt?

[link]



2016. jún. 14. 13:54
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
63%

19-es, féltékenységet vélek felfedezni a szavaidban.:)


Genetika csak annyiban oszt vagy szoroz, hogy könnyebb dolga van az illetőnek.

Akinek nem jók az adottságai az dupla annyit dolgozik érte.


Nem nagyzolásból mondom, de ha nem lenne jó genetikám, akkor tennék érte. Lehet megszenvedném, de a végeredmény ugyan az lenne mint most. 158 centivel 45 kiló, és annyi eszek amennyit akarok, mert egy deka sem rakódik le.

Modell nem leszek az biztos, mert nincs meg hozzá a magasságom, de sosem akartam az lenni, szóval engem nem érdekel a magasságom. :)

2016. jún. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:

Most mindenki leféltékenyez mindenkit? :D Röhejesek netharcosok vagytok.

Nekem mondhatni jó a genetikám, ettől függetlenül igazam van, báhogy is vergődtök.


"Genetika csak annyiban oszt vagy szoroz, hogy könnyebb dolga van az illetőnek. "


Csak éppenséggel én nem a kilókról beszélek, meg hogy ki-milyen könnyen fogy, nem tudom fel-e tűnt.

Fogyózhat valaki bárhogy, nem lesz kecses csípője, hosszú lábai és modell alakja. Arra születni kel.

2016. jún. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 A kérdező kommentje:

ma 16:08

Mindig az ilyen élettelen kis férgeknek van nagy pofája a neten, akik a 4 fal közt élik az életüket.

Gondolom egy "szaréletű csúnya nő" akinek nincs barátja, aztán itt éli ki magát, próbálja másra ráhárítani azt, ami ő maga.

2016. jún. 14. 16:20
 24/44 anonim ***** válasza:

23-as, ha fogysz, akkor általában mindenhonnan fogsz.

Fenékből, combból, karból, hasból, lábból stb.


Lehet nem lesz olyan alakja valakinek mint egy modellnek, de elég szép eredményeket tud elérni önmagához képest, úgymond nőiesebb alakja lesz.


Ne hisztizz, elhiszed, hogy nekem mindegy ki mit csinál?

Meg akarod magyarázni még a Bibliát is, csak hogy neked legyen igazad?

2016. jún. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam mesekönyveket megmagyarázni, nem sok értelme van.

De nem lepődnék meg, ha te igen.

2016. jún. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
Bírom amikor másra akarja valaki kivetíteni azt, ami rá igaz. :D
2016. jún. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
Jaj de nagyon eltértünk a kérdéstől...
2016. jún. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
Nem tehetek róla, tényekkel vitatkoznak, hogy a modell alkat nagyrészt genetika.
2016. jún. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
Ez így is van. A szomszédasszonyom modell alkatú nő. Kecses vékony alakja van, izmos teste...de ehhez a testhez olyan vastag bokával áldotta meg a természet...Na azt mozogd le.
2016. jún. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
68%
Ha vastag bokája van akkor mégis miért lenne modell genetikája?...
2016. jún. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!