Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ti irigylitek azokat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti irigylitek azokat a lányokat, akik csak jó testtel születtek, aztán a seggük alá van tolva a luxus mindenféle munka meg tanulás nélkül, csak p_csát kell villantani?

Figyelt kérdés

Pl. most találtam ezt a magyar lányt, luxusban él, Olasz focista barátja van, járja a világot, pl. Dubaiban (khm) is volt. Nem kell semmi erőfeszítést tenni egy lánynak, aki nagyon szépnek született, se tanulás, se munka, csak a segge alá rakja a többi férfi a luxust a testéért cserébe.

Irigylitek ezt?

[link]



2016. jún. 14. 13:54
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
89%

Nem látok semmi extrém szépséget ebben a lányban, annyival van előrébb, hogy többet költ fodrászra, kozmetikusra mint a többi.

A jó test pedig nem kiváltság, mindenkinek lehet jó alakja, ha tesz érte.

2016. jún. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
21%
És egyébként sok férfi irogykedhet a lány barátjára sok lány pedig a külsejére, életviteléte. Mert ő elérte azt, amit te sosem fogsz, és ez miatt a leggyerekesebb dolog utálni gondolom nem lehetsz több 16nál...
2016. jún. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem ez a lány csodaszép. Bár férfiaknak szól a kérdés amit nem is értek hiszen nekünk nőknek kellene irígykednünk.

Az igaz, hogy Kovács Gézának aki 3 műszakban tolja a gyárban nem sok esélye lenne egy ilyen lánynál. De én mostanában azt olvasom, hogy Kovács Gézának az egyszerű, átlag lányokat is nehéz felszedni mert válogatósak és anyagiasak.Akkor most hogy is van ez?

2016. jún. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:

ma 14:49

Egy szóval nem írtam, hogy irigy vagyok. A fiúkat kérdeztem, de ha bemásolod azt a részt, ahol ezt írtam, megtapsollak. A szexuális kielégületlenséged miatt fellépő frusztrációdat ne máson vezesd le kisfiú.

Helyesírásod alapján te lehetsz egy csúnya, szánalmas, aluliskolázott és csóró ember. Ha a lányra irigykedek is, rád biztosan nem fogok. :D Haha.

2016. jún. 14. 15:13
 15/44 anonim ***** válasza:
100%

1: nekem volt osztálytársam aki így nyomta, hát eléggé mocskosan bántak vele az idős gazdag pasik, fizetett qrvaként kezelték, amit azért én nem bírnék

2: lehet, hogy szépnek születsz, de 20-25 év fele nagyon meg kezd látszani a kor, és ha nem sportolsz és nem eszel hihetetlen egészségesen akkor nagyon hamar lecserélnek

3: okosnak is kell lenned, mert lehet néhány menetre jó a buta liba, de hosszú távon nem fognak eltartani

4: ha nem vigyázol 30-35 évesen ki leszel dobva és leváltanak egy fiatalabbra


Szóval nem könnyű ez az élet, elég sok kompromisszummal jár és nem igazán vagy önálló és szabad, azt kell tenned amit a pasi akar. Igazából udvarhölgy vagy akinek a feladata, hogy érdekes és csinos maradjon egész végig.

2016. jún. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:

Ez relatív, kinek mi a gazdag.

Nekem egy irodalomtanárom is volt már Dubai-ban.

A nike pulcsi miatt?

1-2 drágább cucc miatt?

Ezeket nem olyan nehéz megteremteni, csak a lustaság és a motiválatlanság sokszor az ember felé kerekedik.

A pasija sem egy olyan hűde' nagy focista Olaszországban a 800 ezer eurós fizetésével.

Ahogy írták előttem, a szépség múlandó.

2016. jún. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
Ja és az a 800 ezer éves fizetés, ami soknak tűnhet a Magyar viszonylatokhoz képest. Norvégiában 100 ezret már meg lehet keresni egy jó szakmával évente.
2016. jún. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 Noren1989 ***** válasza:

Speciel telibe leszarom.


26/F

2016. jún. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
69%

"A jó test pedig nem kiváltság, mindenkinek lehet jó alakja, ha tesz érte."


Ez hülyeség, a modell alak 70%-ban genetika, 30%-ban kajálás, edzés.

Ha szar a genetikád, fatörzs alakod, kisfiús csípőd és rövid lábad van, baszhatod a diétád.

2016. jún. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:

a 46%-os egy nyomorult troll, aki egész nap a gyk-n trollkodik, hogy swinger klubbokba jár

0 élete, nemhogy barátja van lol

2016. jún. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!