Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ti irigylitek azokat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti irigylitek azokat a lányokat, akik csak jó testtel születtek, aztán a seggük alá van tolva a luxus mindenféle munka meg tanulás nélkül, csak p_csát kell villantani?

Figyelt kérdés

Pl. most találtam ezt a magyar lányt, luxusban él, Olasz focista barátja van, járja a világot, pl. Dubaiban (khm) is volt. Nem kell semmi erőfeszítést tenni egy lánynak, aki nagyon szépnek született, se tanulás, se munka, csak a segge alá rakja a többi férfi a luxust a testéért cserébe.

Irigylitek ezt?

[link]



2016. jún. 14. 13:54
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
93%
És az ilyen mit fog csinálni 40 évesen, nem épített karriért, nem lesz se gyerek, se család. A szép test elmúlik, másért meg nem fog kelleni senkinek. Nézheti majd a szép kis instagramos képeit nosztalgiázásból.
2016. jún. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
94%

Azt, hogy mi mindenük van, azt nem irigylem. Viszont nagyon szeretnék vékony, nőies testet.


22/F

2016. jún. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
34%
Irigyelni nem irigylem, csak azon gondolkodom, hogy Varga Viki miért nem az ölemben ül perpill.. :)
2016. jún. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy irigylem xD. Engem ne dugjanak meg, hogy pénzem legyen xD.
2016. jún. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
95%

Az élet ilyen.


De én úgy veszem észre, hogy mindenkinek meg van a maga keresztje (és nem csak én ugyebár :D ).


Nagyon könnyű pillanatképek alapján, meg a külső világ felé mutatott kép alapján megítélni embereket és irigyelni őket.


De azt nem tudjuk, hogy milyen önbecsülése van, milyen gondjai vannak, hogy fekszik le esténként, vagy majd a jövőben hogy fog, milyen lelki háborúkat vív meg magával, milyen családi dolgai vannak, milyen barátai vannak etcetc.


Volt szerencsém ma látni egy interjút egy hozzám közel álló személlyel, mármint magát a forgatást. És hát durva, hogy mennyi különbség van a világ felé mutatott kép meg a valóság között.

2016. jún. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
87%

Nem. Rengeteg szép csaj van, aki végül valami alja melóban rohad élete végéig. Hatalmas szerencse kell ahhoz, hogy valaki ilyen helyzetbe kerüljön. A szerencséjét meg nem fogom irigyelni senkitől.


Többet érsz vele, ha a saját életedben jelen lévő pozitívumokra koncentrálsz, ahelyett, hogy másokétól irigyled a sajátjukat.

2016. jún. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
76%

Dubai speciel nem érdekel, ráadásul szerintem nem a fiúknak kellene irigyelni őket (ha egyáltalán kell bárkinek is), hanem a kevésbé szép csajoknak...


Amúgy meg ha okos, akkor megfelelően karban tartja magát, és még negyven évesen vagy afölött is jó nő lesz, és mindig lesznek idősebb faszik, akik pénzelik, vagy elveszik feleségül, végül pedig ölébe hull valami örökség, hogy öreg napjaira is legyen mit a tejbe aprítania... :)


De ilyen az élet, mindenkinek más-más lapokat osztanak. A saját lehetőségeiden/képességeiden belül kell megtalálnod azokat a dolgokat, amik boldoggá tesznek...

2016. jún. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem akarnék olyan csaj lenni akit férfiak dugnak, max. jó leszbi csaj esetleg egy-két napra.
2016. jún. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:

"mindig lesznek idősebb faszik, akik pénzelik"

És ehhez kinek van gyomra? Az ilyen Vajna Timi féle nők sosem lesznek boldogok, akárhány milliós ruhát aggatnak magukra, belülről rohadhat a lelkük.

2016. jún. 14. 14:18
 10/44 anonim ***** válasza:
100%
"Dubai speciel nem érdekel" Szerintem a kérdező sem azért írta oda, mert a lányt annyira érdekelné. Szerintem rajtad kívül mindenkinek leesett. :D
2016. jún. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!