Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha több hónapja nem szeretkezt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha több hónapja nem szeretkeztem a párommal, akkor kijár már egy egészségügyi félredugás?

Figyelt kérdés
Különböző okok miatt nem volt köztünk semmi kb egy éve. Nem egészségügyi, hanem egyéb párkapcsolati problémák miatt.
2016. jún. 13. 13:40
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Tehát vannak megoldatlan párkapcsolati problémáitok, és ezt azzal próbálod "orvosolni", hogy tovább tetézed. Mert a megcsalás nem old meg semmit, csak minden szempontból ront a már amúgy is rossz helyzeten.
2016. jún. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Eléggé önsajnáltatónak tűnsz, emellett még szar alaknak is. Legalább hagyd ott, azt meg ne akard senkinek se bemesélni, hogy szereted.
2016. jún. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

Adj egy utolsó esélyt a beszélgetésnek.

De tudd itt sok a tisztességes ember a gyk, senki nem csal és hazudik senkinek.

Csak privátban keres mindenki szeretőt,meg szexpartnert :)

Jó beszélgetést otthon ha ráveszed magad :)


N.

2016. jún. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Igen vannak és tudom, hogy nem megoldás, de ember vagyok sőt férfi, vannak igényeim, nem szeretőt akarok, nem szakítani akarok csak simán, naturálisan - tudom főleg a nőknek ez alantas és megvetendő de ez van - érzelemementesen, öszötönösen dugni
2016. jún. 13. 14:06
 15/31 A kérdező kommentje:
12# nem önsajnáltatom magam, nem akarok innen se szexpartenert, se barátnőt. Egy kérdést tettem fel. Lehet, hogy szar alak vagyok ezt nem tudom én speciel nem tartom annak magam, de kösz a hozzászólást elfogadom a te véleményedet is.
2016. jún. 13. 14:09
 16/31 anonim ***** válasza:
22%
Igen, kijár már ;)
2016. jún. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
STOP! Akkor most több hónapja,vagy egy éve? (Nem mindegy) Nem sok értelme van így a kapcsolatnak,pláne ha megbeszélni sem tudjátok. Azzal semmit nem oldasz meg ha néha félre....
2016. jún. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Hát ha nem akarsz szar alak lenni, akkor szakíts vele, aztán kereshetsz mást. Egy ilyen kapcsolatba, ahol ennyi ideje szó szerint semmi nincs köztetek, felesleges maradni. Utána már nyugodtan állhatsz tovább.
2016. jún. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
54%

Én megértem a helyzeted, voltam én is így.

Ugyanezt kaptam, ha havi egyszer közeledtem, én voltam a szexmániás, akinek orvosra van szüksége.

Miután a beszélgetés nem használt, szakítani meg pláne nem akartam, meguntam, lett szeretőm. És sosem bántam meg

Én azt mondom tedd meg.

Lehet lepontozni (az összes szeretőm szinte párkapcsolatban élő nő vagy feleség volt.)

2016. jún. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
65%

Lehet hivatkozni férfi ösztönökre és egyebekre, de: én évekig éltem szexmentes kapcsolatban, mivel a férjem aszexuálissá vált (mint kiderült, előző, hosszú párkapcsolatában is, tehát nem miattam).

Átéltem az elutasítások megaláztatását, átéltem, hogy erotikus álmokból ébredtem tocsogva, átéltem, hogy sokszor a falat kapartam a szexhiánytól, nő létemre.

De nem csaltam meg.

Először igyekeztem megbeszélni, javítani a helyzeten. Amikor pedig mindez hatástalannak bizonyult, akkor kiléptem a kapcsolatból és kerestem olyan társat, akivel jó a szex IS és minden más is.


Lehet hivatkozni a férfi igényekre, de valójában arra van igényetek, hogy legyen aki kimossa a koszos zoknitokat, meg elétek tegye a vacsorát, és erről ugye igen nehéz lemondani. Ezért nem léptek ki a kapcsolatból, mert megvan a kényelem, és mellette lehet ösztönökre hivatkozva félredugni.


Oké, megértem, hogy nehéz lemondani az otthoni kényelemről, de lássuk csak, mi is fog történni... ha nem valami útszélit akarsz felszedni, akinek mindegy, csak f..sz forogjon benne, akkor bizony oda kell tenned magad. Bizony, udvarolni, hódítani, elnyerni a nő kegyeit! Ja, hogy erről már leszoktál? Azt várod, hogy csettintésre ugorjon, mint az asszony tette egykor? És nem lehet, hogy ha asszony kapná meg azt a figyelmet, törődést, udvarlást, bókokat, romantikát és miegyebeket, amikkel egy nőt le lehet venni a lábáról, akkor esetleg ő is újra vadmacska lenne az ágyban? Próbáltad már? Gondolom, még nem...

Na hát mindazt az energiát, amit egyetlen dugásra fordítasz, a meglévő kapcsolatodba fektetnéd, akkor még meg is lehetne menteni. Így viszont azt fogod elérni (jaj, hány ilyet láttam már), hogy néhány hónap múlva két szék között csücsülsz a földön.

2016. jún. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!