Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek alakul valami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek alakul valami kapcsolat vagy mire ez a sok féltékenység? Több lenn.

Figyelt kérdés

Egy hónapja chatelek egy pasival eleinte csak chatszexnek indult, de már nem csak annyit beszélünk amig a szex tart. Naponta többször és mindennapos dolgokról is. Részemről alakul érzelem, de azt is érzem, hogy én sem vagyok számára közömbös. Nem az a csábitó szövegű pasi aki leakarja venni a nőt a lábáról, hogy megfektesse. Ha valami nem tetszik neki kimondja. Válófélben vagyok, és állandóan azt kérdezi, hogy beszéltem-e vagy írtam-e a férjemmel. Azt is megkérdezi, hogy nem-e jelölt valaki facen vagy írt. Tegnap azt mondta elmegy a haverokkal szorakozni, és én is mondtam elmegyek a gyerekkel a várisba. Erre este írt , hogy nem megy sehova nincs kedve, hát előrukkolt hogy biztos pasizok meg van is pasim. Mai hapje meg szinte az időmmel akart elszámoltatni.

Hozzá teszem 13 évvel fiatalabb nálam.

Bocs hosszúra sikerült.



2016. jún. 12. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem inkább olyannak tünik aki szeretne kisajátítani. Már most! És milyen lenne később? Arra is gondolj mielött mélyebben belemászól, főleg gyerekkel!
2016. jún. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyjad ott inkább,mert ez elég gáz hogy ilyeneket mond. Meg az is hogy ennyire féltékeny. Meg ki tudja hogy ha komolyabb lesz a kapcsolatotok akkor milyen lesz. Ez már rosszul kezdődik.
2016. jún. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves privát mivel nem írtam mióta válok, ezt nem tartom gáznak mivel nem a pasi az oka a válásomnak.

Válaszod azért neked is köszönöm😉

2016. júl. 1. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!