Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak, megjátszom az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, megjátszom az orgazmust?

Figyelt kérdés

Imádok a barátommal szexelni és kívánom is elég gyakran. Örömet okoz. Viszont nem tudok elmenni. Nem azért, mert ő ne figyelne rám oda vagy ne igyekezne egyszerűen az évek során egy fajta önkielégítésre szoktam rá és máshogy nem tudok elmenni. Ha magamnak csinálom akkor igen, de vele nem megy, pedig izgat és nagyon jó a szex. Úgyhogy emiatt színlelek. Tudom, hogy ez rossz dolog de képtelen vagyok úgy elmenni ha más csinálja nekem.

Viszont nagyon bánt hogy hazudok neki ebben az elejétől kezdve. Nekem ez így tökéletes és nem érzem hogy ez hiányozna számomra a szexből de lelkiismeretfurdalásom van, hogy ezt csinálom, de elmondani mert nem mondhatom, mert egy világ dőlne benne össze és nem bocsátaná meg hogy hazudtam.


2016. jún. 11. 14:26
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Igazábül nem tudom, miért kértem tanácsot, igazad van. Szeretném neki elmondani hogy semmi titkom ne legyen de félek hogy ez annyira fájna neki hogy elhagyna
2016. jún. 11. 14:50
 12/25 anonim ***** válasza:

Megértem a félelmed , de neked is könnyebb lenne lelkednek is ha elmondanád neki.

Nem tudom mi lehet a technikád,de eléggé beléd rögzülhetett,ami szintén nem jó.

Én megoldásnak mindenképp az őszinteséget javaslom,és együtt megoldást keresni a gondodra . :)

2016. jún. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Azt nem bírnám ki ha emiatt otthagyna vagy azt hinné hogy sosem élveztem vele, mert minden pillanatát imádom
2016. jún. 11. 14:57
 14/25 anonim ***** válasza:

Szex közben nem tudsz úgy magadhoz nyúlni,hogy elélvezz?

És ezzel probléma meg is oldva :)

2016. jún. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
14.:nem, pont ezért írtam, hogy csak egyféle módon tudok egyedül és magamnak
2016. jún. 11. 15:07
 16/25 anonim ***** válasza:
Azt hittem valami nagyon bonyolult technika kell hozzá közben csak buta vagy. Mutasd meg neki, masztizz előtte és el tudja sajátítani a technikát. Sokkal egyszerűbb, mint színészkedni.
2016. jún. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Nem tudom neki ezt megmutatni. Nem akarom itt ezt leírni, de nem "egyszerű" masztizás és ő nem tudja ezt megtanulni
2016. jún. 11. 15:13
 18/25 anonim ***** válasza:

Én szexkapcsolatban is őszintén meg tudom beszélni egy nővel, hogyan tud elmenni. (nyalás, póz, tempó stb) Te pedig a szerelmed előtt színészkedsz folyamatosan.

Légy őszinte vele és mutasd meg azt a technikát. El nem tudom képzelni mi lehet amit szégyellsz rajta :/

2016. jún. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Értsd meg, hogy ő nem tudná azt megtanulni. Ha írsz levelet lerom hogy miért ne, ha már ilyen erőszakos vagy és azt hiszed hogy ismeretlenben tudod a tutit az önkielégítésemről
2016. jún. 11. 15:20
 20/25 anonim ***** válasza:

1. Csak segíteni akartam

2. Nem vagyok erőszakos

3. Nem tudom a tutit a masztiddal kapcsolatban

4. További jó színészkedést, szia

2016. jún. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!