Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak, megjátszom az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, megjátszom az orgazmust?

Figyelt kérdés

Imádok a barátommal szexelni és kívánom is elég gyakran. Örömet okoz. Viszont nem tudok elmenni. Nem azért, mert ő ne figyelne rám oda vagy ne igyekezne egyszerűen az évek során egy fajta önkielégítésre szoktam rá és máshogy nem tudok elmenni. Ha magamnak csinálom akkor igen, de vele nem megy, pedig izgat és nagyon jó a szex. Úgyhogy emiatt színlelek. Tudom, hogy ez rossz dolog de képtelen vagyok úgy elmenni ha más csinálja nekem.

Viszont nagyon bánt hogy hazudok neki ebben az elejétől kezdve. Nekem ez így tökéletes és nem érzem hogy ez hiányozna számomra a szexből de lelkiismeretfurdalásom van, hogy ezt csinálom, de elmondani mert nem mondhatom, mert egy világ dőlne benne össze és nem bocsátaná meg hogy hazudtam.


2016. jún. 11. 14:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Pedig az lenne a megoldás,hogy őszintén elmond neki.

Az első reakciója biztos nem lenne baráti.de ezt együtt kell megoldjátok,vezesd rá,tanítsd meg neki,hogy jutsz el az élvezésig :)


Bátorság. :)

Nehéz beszélgetés lesz, de fel a fejjel.

2016. jún. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Kizárt hogy elmondom neki. Hiába tenném mert csak akkor van orgazmusom ha magamnak csinálom egy bizonyos módon. Ha ő fejreáll, akkor sem lesz nekem sajnos. De nem is érzem szükségét mert nagyon jó vele.
2016. jún. 11. 14:34
 3/25 anonim ***** válasza:

A legrosszabb ha színleled!


Milyen élvezet amore rászoktál? Ő nem tudja neked ugyanúgy csinálni?

2016. jún. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy nem lesz? 4 évig nem volt nekem sem, mikor összejöttem a mostani párommal, másfél évig vele sem volt orgazmusom, aztán egyszer csak lett. Azóta szinte mindig van, pedig előtte én is dettó ugyanígy voltam.
2016. jún. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Ő nem tudná nekem úgy csinálni és nem is akarom azt.

Már régóta együtt vagyunk, összetörne ha elmondanám hogy egész végig egyszer sem volt orgazmusom hiába mondanám hogy ettől még fantasztikus vele.

2016. jún. 11. 14:36
 6/25 A kérdező kommentje:
Azért zavar mégis hogy nem mondom el neki mert ezen kívül mindent elmondok olyan dolgokat is amiket rajta kívül senkinek
2016. jún. 11. 14:39
 7/25 anonim ***** válasza:
Milyen technikával tudsz elmenni?
2016. jún. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
A technika az a kérdés szempontjából teljesen lényegtelen. Ő nem tudná nekem csinálni, mert nagyon pici mozdulati eltérés is már nem éri el azt és ezt érezni kell, hogy jó legyen. De most ezt nem fontos.
2016. jún. 11. 14:46
 9/25 anonim ***** válasza:

Joggal haragudna meg!

De összetörni megint nem jó! Ezt a döntési felelősséget mi nem vállalhatjuk!

Azt akartam én is kérdezni amit #7 kérdett.

20/L

2016. jún. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Akkor miért is kértél tanácsot??
2016. jún. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!