Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak orális szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Forcabarcaa kérdése:

Mit csináljak orális szex végén amikor a partnerem éppen elélvez?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, első komolyabb kapcsolatomhoz értem, és már ott járunk, hogy kezdjük egymás testét felfedezni. Pár napja kölcsönösen elégítettük ki egymást orálisan, nagyon élveztem én is amikor őt kényeztettem, szerelemből, érzelmesen történt minden. Sokat olvastam már, hogy miket szeretnek a férfiak, be is vetettem néhány trükköt, úgy érzem levettem a lábáról. Természetesen hagytam, hogy a számba élvezzen, ez egy teljesen természetes dolog úgy gondolom. Viszont nem tudtam, hogy amikor már jön ki a sperma mit csináljak!? Én akkor is le-fel mozogtam kicsit a számmal... nem akartam megállni, gondoltam abból sem lesz baj ha folytatom. De mit kell olyankor csinálni? Segítsetek kérlek :)

Normális válaszokat előre is köszönöm!



2016. jún. 7. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Így csináld: [link]
2016. jún. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Jaja amikor élvez a srác nehogy megállj :Ddd ko lesz a gyerek ha miután elment, még egy picit szopizod ^.^ 19l
2016. jún. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
akkor kell tövig benyelni az egészet amikor elmegy ;) hagy lője a torkodba a cuccot :D
2016. jún. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

Na most indul a privát áradat....

Félre a viccet...Ugye mindenki másképp szereti...

Ha engem kérdezel,amikor már lükteti bele a szádba,akkor hagyd abba a mozgást...esetleg egy picit simogsad a péniszt hosszában,de nagyon finoman. Vagy esetleg a zacskót a markodba fogod..szintén nagyon finoman

2016. jún. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
A sráctól kérdezd meg. Sokan pl nem szeretik, ha ejakulálás közben, illetve közvetlen utána ingerlik a makkjukat.
2016. jún. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Az én pasim akkor mindig szól, hogy akkor kicsit fogjam vissza magam, "Tartsd, most jön, stb. (nem magyar)" És akkor élvez hatalmasat. Ő szereti látni azt is, ahogy a sperma a számba jön. Én meg meg is mutatom neki, mielőtt lenyelem.
2016. jún. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

egy picit még szopizd (nem mintha sok értelme lenne) de akkor nincs az a vége sluszz-passz érzés.

és nyeldle.

2016. jún. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!