Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megtetszett az unokatestvérem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtetszett az unokatestvérem, mit tegyek? 19/L

Figyelt kérdés
Mint két tojás olyan egyformák vagyunk belülről, kívülről egyáltalán nem hasonlítunk. Nagyon vonzó is, helyes.. belehabarodtam. Más is volt már így? Látom a szemén hogy bejövök neki, de ő is észrevette már hogy érzem a szimpátiát felé nézve. Kínzó helyzet ez. Megoldás? 19/L

2016. jún. 6. 01:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Néhai Dr. Ceizer Endre szavaival élve:


Az anya/apa az elsőfokú rokon, nagyapa másodfokú rokon, minden más, ami valakinek a testvére az a harmad fokú rokon és ezeknek a leszármazotjai már negyed fokú rokonok.


Harmadfokú rokontól kezdve már gyakorlatilag nincs genetikai kockázat, de mivel nem idősebbről beszélünk, ezért csak negyedfokú rokonról lehet szó unokatestvér esetében. (hiszen az még valakinek a testvérének a gyereke)


Genetikai kockázat csupán 2% ami még orvosilag is 0-nak számít, vagyis gyakorlatilag nincs vérfertőzés.

2016. jún. 6. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
használatok óvsszert..
2016. jún. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Erősnek kell lenned. Én annak idején hugom iránt éreztem vonzalmat, ő erről nem tudott, nem is sejtette. Ezért simán láthattuk egymást meztelen ha úgy alakult, nála ez természetes, nálam meg előhozta az ösztöneimet. Volt h álló farokkal öltöztünk egymás előtt, eszébe sem jutott h ez miatta lehet. Gyakran maszturbáltam rá egyedül. Aztán bnőim lettek és elmúlt.

Neked is kell egy pasi, unokatesóddal kapcsolatban pedig csak a te gondolkodásodon múlik h ne gondolj úgy rá...ehhez kell az erő. Megértelek, kissé aberrált vagy te is, de nem egyedi, sok ember van még így. Általában elmúlik ha te is akarod. Ez azért nem az a szint amikor vki pedofil vagy az állatok iránt vonzódik, ez annál lájtosabb történet.

23F

2016. jún. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom én max annyit tudnék mondani az uncsitesómra hogy jól néz ki, helyes pasi.

De az hogy belé zúgjak, már nem.

Egyébként meg szerintem tegyetek le róla hogy összejöttök mert ha netán fel lángol még jobban a szerelem közös jövőt terveztek meg ilyesmi akkor gyereketek nem igazán lehet. Magyarul ezt vérfertőzésnek hívják.


Aki meg egyenesen a saját testvérére maszturbál, meg szerelmes belé, az egyenesen beteg ember. Benne is van a nevében: TEST-VÉR

2016. jún. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Mikor 12 évesek voltunk az uncsitesómmal volt az első nyelves csókom."Szerelmesek" voltunk egymásba. Szerintem csak a kíváncsiság hajtot minket akkor. Most undorítónak tűnik mikor vissza gondolok. Az volt a durva hogy a szüleink látták és csak kinevették. Nem is tudom mi járt az eszükben hogy nem szóltak ránk. 22/L
2016. jún. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Karnun22 ***** válasza:
Mi egy laza dugás után elfelejtettük az egészet, megbeszéltük és mind a ketten erre juottunk! Tetszett hisz kívántuk egymást, de azóta egymás szembébe sem merünk nézni...
2016. jún. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy utodnemzés szobajön közöttetek (bár ha igen, alapos genetikai vizsgálat után még az is lehetséges), nem értem mi a gondotok?
2016. jún. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Régebben ez nem volt ritka. A vagyon miatt hogy családba maradjon gyakran adtak össze unokatestvéreket..

De szerintem akkorsem normális dolog ez és el fog mulni amolyan fellángolás lehet ez. De Birjatok magatokkal, ha nem vagytok romák akkor ilyet nem kellene csinálni a család is eléggé kiakadhat emiatt. Beteg dolog.

2016. jún. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ilyenekre is csak a lányok képesek. Elég gáz vagy.
2016. jún. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Fentebb írtam, hogy törvényileg engedik és vérfertőzés sincs, szóval ha a család elfogadja, akkor még az utódnemzés is szóba jöhet.


Persze 90%-ban a család nem oly megértő. Volt olyan vallás, ahol régen az volt a szokás, hogy az embereket az unokatestvérükkel hozták össze, csak hogy ne keveredjenek a különféle jöttment idegenekkel.


Nagyon furcsán hangzik, mert furcsa is, de a lényeg hogy semmi sem kizárt, persze csak a rokonokkal kell egy harcot levívnotok.

2016. jún. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!