Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megtetszett az unokatestvérem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtetszett az unokatestvérem, mit tegyek? 19/L

Figyelt kérdés
Mint két tojás olyan egyformák vagyunk belülről, kívülről egyáltalán nem hasonlítunk. Nagyon vonzó is, helyes.. belehabarodtam. Más is volt már így? Látom a szemén hogy bejövök neki, de ő is észrevette már hogy érzem a szimpátiát felé nézve. Kínzó helyzet ez. Megoldás? 19/L

2016. jún. 6. 01:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
24%
szia en jártam is egyutt az uncsitesommal annak idejen, nincs abban semmi, bar igy visszagondolva kicsit bizarr 25F
2016. jún. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%
Hazánkban engedélyezett az unokatestvér-házasság. Csak nem mindegy, hogy első- vagy másodfokú unokatestvér-e.
2016. jún. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
mi a szabály az első és a másodfokúra?:)
2016. jún. 6. 01:25
 4/20 anonim ***** válasza:
45%
Ha agyilag felfogod hogy ő rokon(tehát tudod/tisztában vagy vele) és mégis érzel iránta valamit az azt jelenti hogy abberált vagy. Komoly agyi problémáid vannak. Egy normálisan nevelt, normálisan élő sosem vonzódik rokonához. Nekem van egy nővérem láttam őt meztelenül nem egyszer. De sosem fordult meg a fejemben hogy megdugnám sőt kifejezetten taszít a gondolat, mert a rokonom. Egy normális ember így gondolkodik. Te nagyon nem vagy az. Mindegy hogy hányadik unokatestvéred.
2016. jún. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekek, itt szex lesz. o.O
2016. jún. 6. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
köszönöm a 4. válaszolónak! Minden tiszteletem
2016. jún. 6. 01:31
 7/20 anonim ***** válasza:
54%
Bármikor. Beteg ember vagy, nincs mit ezen szépíteni.
2016. jún. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
elmondtad a véleményed, ha ég negatív is
2016. jún. 6. 01:41
 9/20 anonim ***** válasza:
66%

valóban nem mindegy hányad unokatestvéred. ha kellemetlen a helyzet akkor próbáljatok kevesebb időt együtt tölteni.. talán úgy jobb lesz, és időközben megismertek mindketten mást aki méltó lelki/testi társ lehet. utólag pedig egy jót nevettek majd ezen az egészen.

ha meg nem old meg semmit sem az idő akkor.. hmm, magatokat ne csapjátok be, de azért az ilyen közeli rokonok házassága általában nem sül el jól utód szempontból, és ez nem egy utolsó szempont.

2016. jún. 6. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
27%
Akár hogy is nézzük ez vérfertőzés.
2016. jún. 6. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!