Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Megtetszett egy barátom, most...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtetszett egy barátom, most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Eddig csak a lányok vonzottak, szóval nem is értem, mi ez az egész. De az utóbbi időben jóban lettünk egy sráccal, és ő egészen más. Valahogy olyan szép arca van, de tényleg ez a legjobb szó rá, nagyon szexi a hangja, és gyakran azon kapom magam, hogy bámulom őt... Személyiségre is nagyon jó fej, spontán, humoros. Sok lány oda van érte, jó pasiról van szó, de nem nőcsábász típus egyáltalán.


Szerintetek most mit kellene tennem? Őszintén szólva nem vagyok benne biztos, hogy teljesen hetero. Néha megöleljük egymást, de az normális egy barátságban, inkább az tűnt fel, ahogyan rám tud nézni, nagyon bámulja a számat időnként. Volt már, hogy rácsapott a seggemre, vagy megsimogatta az arcomat, de az csak poénból volt szerintem.


Örülnék neki, ha valaki normális tanácsot tudna adni, hogyan tudhatnám meg, hogy én bejövök-e neki! Mert mostanában egyre többet gondolok erre az egészre, de nem akarom beégetni sem magamat előtte...

Előre is köszi! :)


20/f


2016. máj. 8. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Volt több jel esetleg arról hogy nem 100%-ig hetero?

Ha lesz több jele akkor próbáld vele megbeszélni a dolgot.

A többi pedig majd jön magától.

2016. máj. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Bubi12345 válasza:
100%
Szerintem mondd el neki,hogy mit érzel. Bár ezzel kockáztadnád a barátságotokat. Inkább próbáld meg elfelejteni,keress magadnak egy lányt,hiszen ilyen korban az a helyes,ha lányokat szeretsz,nem fiúkat. Én csak próbálok segíteni,tanácsot adni neked,de ezt te kell eldöntsed,hogy mit érzel iránta és mit akarsz vele. Csak barátságot,vagy egy igazi kapcsolatot? Kérdezd meg tőle szerintem először,hogy bukik-e a fiúkta,mert ha csak a lányokat szereti,semmi esélyed,pajtikám.
2016. máj. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
#2 -es mi az h ilyen korban az a helyes ha a lanyokat szereti es nem a fiukat? Konyorgom 20 eves. Kerdezo! Szerintem varj meg egy kicsit de ha tobb jelet kapsz a sractol ( simogatas szorosabb oleles stb ) akkor probald meg felhozni valahogy mondjuk en biztos azt csinalnam h igy koltoi kerdeskent h " he te, te nelegondoltal abba hogy milyen lenne az elet ha meleg lennel?" Vagy ilyesmi..:) drukkolok
2016. máj. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2016. máj. 8. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!