Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok/fiuk, Huvelygyuruvel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok/fiuk, Huvelygyuruvel ugyan olyan erzes a szex?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A Hormonos fogamzasgatlo modszerek kozul a huvelygyuru hasznalata tunik szamomra a legkimeletesebbnek. Akik hasznaljak, azoktol az lenne a kerdesem, hogy

- ugyan olyan erzes e a szex, mint az elott, nektek is es a parotoknak is?A parotok nem erez belole semmit elmondasa szerint?

- Nem feltek, ha elmegy bennetek a srac? Hany szazalek a biztonsag? Van annyi, mint a tablettanak?

- Ugyanugy nedvesedtek tole es egyaltalan nem erzitek, mikor bent van?

- Nem gyakoribb a huvelygomba jelentkezese azota?


Nagyon koszonok minden segito valaszt!


2016. jún. 3. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

(férfi szemszögből mondom el)

Egyáltalán nem érezhető szex közben, egyszer fordult elő a 3 év alatt, hogy ráakadt és kihúztam véletlen.

Biztonság tekintetében állítólag annyira megbízható, mint a tabletta (mindig elélveztem a páromban és semmi "gond" nem lett)

Egy hátulütőjét láttam a gyűrűnek, hogy a tablettához képest csökkent a libidója a páromnak kicsit.

2016. jún. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
koszi szepen!
2016. jún. 3. 22:04
 3/4 anonim válasza:

Én fél évig használtam hüvelygyűrűt. Elsőre fura volt, és féltem, hogy esetleg feljebb nyomja bennem és fájni fog, de semmit nem éreztem, ugyanolyan volt, mint addig. A barátomnak fel se tűnt. Nem kell félni. :) Nekem azt mondta a nőgyógyászom, hogy szerinte ebben a módszerben sokkal jobban meg lehet bízni, mivel pont ott és úgy fejti ki a hatását ahol és ahogyan kell. Minden ugyanolyan volt. :) Az első hónap kicsit kellemetlen volt, mert a szervezetednek is rá kell állnia, meg minden. Nekem még nem volt azóta hüvelygombám. :D Nem függ össze a gyűrű használatával.

L/19

2016. jún. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. Ugyanolyan érzés a szex, nem érezni belőle semmit (egyik fél számára sem), de ha esetleg mégis, a szex idejére nyugodtan ki lehet venni (napi 3 órára).

2. SOKKAL biztonságosabb, mint a tabletta.

3. Abszolút nincs hatással a nedvesedésre, és semmi ilyesmire.

4. Nem tapasztaltam összefüggést, bár hajlamos vagyok gombára, de semmivel sem volt gyakoribb gyűrűvel, mint nélküle.

2016. jún. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!