Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy szűz lány is ugyan úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szűz lány is ugyan úgy élvezi, ha kinyalják?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 17. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy szűz lány is ugyan úgy ÉLVEZHETI ha kinyalják
2016. ápr. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt most maga a szűzlány szeretné tudni? :D
2016. ápr. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mégis miért ne élvezhetné? Ha odafigyel rá a pasi közben, akkor ugyanúgy élvezheti, mint egy már nem szűz. Nem látom a szüzesség és orális kényeztetés élvezése közti összefüggést.
2016. ápr. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Még az is lehet, hogy jobban is, mint aki már aktív szexuális életet él egy ideje és mindent kipróbált már.
2016. ápr. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt elvesztettem a pasi jól kinyalt. Írtó jó volt :D baromira élveztem. Szűz lány max csak a szexet nem élvezi úgy. Az elsőt.
2016. ápr. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ugyanúgy élvezi.Sőt még lehet, hogy jobban. Hiszen nincs beavatva.
2016. ápr. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem biztos, hogy élvezi. Az én barátnőm még szűz jelenleg, kényeztettem már orálisan, azt mondta, hogy jó volt, csak az a bökkenő, hogy mivel semmilyen ilyen irányú tapasztalata nincs, ezért be van feszülve és nem úgy értékeli. Előző barátnőim már simán elélveztek volna..... Persze ez is ember függő.
2016. ápr. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, ugyanúgy élvezi, nem szüzességtől függ ez.

Ha a lány görcsöl, akkor teljesen mindegy, hogy először nyalják ki, vagy már századikra, akkor is rossz lesz.

Ha elengedi magát, akkor is mindegy, hogy szűz vagy sem, mert élvezni fogja.

2016. ápr. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!