Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Huszonéves szűz fiúk, ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves szűz fiúk, ti inkább egy szintén szűz lánynak örülnétek, vagy inkább egy olyan lánynak akinek már volt több barátja (tapasztaltabb)?

Figyelt kérdés
2016. jún. 2. 18:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem olyan csajjal sikerült elvesziteni aki elég "tapasztalt" egy jopár pasija volt elöttem(akik szintén már "tapasztaltak" voltak) ..én még szűz voltam de annyira szeretjük egymást és annyira nagy a vonzalom,hogy emiatt a szex is nagyon jo ,és azt mondta egyszer,hogy ilyen jot még egyik barátjával sem kamatyolt mint velem,meg nem is gondolta volna ,h szüz vagyok ha nem árulom el... Szóval fel a fejjel srácok/csajok a saját példámbol mondom hogy nem azon mulik ,hogy jo e a szex ,h ki mennyi emberrel fekudt le ,mennyi a "tapasztalat" az csak egy szám aminek semmi jelentősége...Remélem segitettem aki majd olvassa ezt.Üdv 24/f
2018. okt. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!