Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Huszonéves szűz fiúk, ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves szűz fiúk, ti inkább egy szintén szűz lánynak örülnétek, vagy inkább egy olyan lánynak akinek már volt több barátja (tapasztaltabb)?

Figyelt kérdés
2016. jún. 2. 18:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Legyen ártatlan ő is. 23/f
2016. jún. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Mindegy nekik, csak lyuk legyen rajta
2016. jún. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem ez a fő szempont, nem ez határozza meg, hogy tetszik-e a lány.

Meg természetesen mindkettőnek van előnye-hátránya.

2016. jún. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én, mint szűz fiú válaszolok erre a kérdésre. Persze igen romantikus lenne, ha a párom is szűz lenne. De az igazság az, hogy ismerve a szorongásom, ha ő is az abból nem lesz semmi.

Sokat olvastam épp itt ilyen helyzetről. S mind azt írta jobb, ha az egyik fél tapasztaltabb…

2016. jún. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha huszonévesen szűz, nem válogat az...
2016. jún. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha szűz lenne ő is. Szerintem szép dolog együtt elveszteni.
2016. jún. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Legyen ő is szűz. Nem érezném magam komfortosan, és félnék kevés leszek, illetve nehezen érezném magam jó pasinak egy tapasztalt mellett. Legyen meg a szimmetria. 23/f szűz
2016. jún. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem fő szempont a dolog, de ha tegyük fel a 2 lány teljesen ugyanolyan belül-kívül, akkor a tapasztaltabbat választanám.

24 F

2016. jún. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mivel én tapasztalatlan vagyok ezért attól tartanék hogy nem leszek elég jó egy tapasztalt lánynak, ebből kifolyólag sokszor az jár a fejemben hogy kicsit félek tőle hogy az első barátnőm már nem lesz szűz, ami 20 éves kor körül illetve afölött már eléggé esélyes sajnos, de azért nem lesz baj ha nem szűz. Persze ha nem szűz az lehet előny is tapasztalatszerzés szempontjából.
2016. jún. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

szűznek is, meg tapasztaltnak is :)

25F

2016. jún. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!