Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagy baj ha egy lány nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy baj ha egy lány nem akarja kipróbálni a sz*pást? Vagy csak annak tenné meg akit tényleg szeret? Igaz ha nem tenné meg a pasi megcsalná, mert a pasik ennyire "szeretik" az orált?

Figyelt kérdés
2016. jún. 2. 18:24
1 2
 11/15 Mádár0218 ***** válasza:
88%
Figyelj, ha nem nem aki emiatt elhagy az nem szeret! Lehet hogy nagyon jó érzés és imádjuk! De ez nem a legnagy( ͡° ͜ʖ ͡°)obb baj
2016. jún. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
55%

Többek között egy nőt keresek magam mellé, aki nem csak lelkileg de testileg is kielégíti a vágyaimat. Az orál hiánya utóbbit kizáró tényező.


Szerintem nagyon mást ezen nem lehet magyarázni. Biztos van akinek ez annyira nem inge, az ne vegye magára, de én nem vagyok meg nélküle.

2016. jún. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az orál kell a szexbe. Én nem lennék együtt olyannal aki nem elégíti ki orálisan. Kérdés miért nem? Undorodik tőle? Miért undorodik a nemi szervemtől?
2016. jún. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Nőként írom, hogy ha valamit egyszer megtapasztaltam és élvezem, akkor később már nem tudok lemondani róla. Ilyen az orális szex. Egy szexuálisan teljes mértékben kielégítő kapcsolat után nem mennék olyanba, ahol bizonyos dolgok hiányoznak, mert tudom, hogy frusztrált lennék a hiány miatt.

A szopásról azok a pasik mondanak le szívesen, akiknek nem fontos eleve, vagy soha nem volt részük egy jó orális kényeztetésben. Aki már egyszer is megtapasztalta, az később nem szívesen mond le róla.

Nekem mondhatja bárki, hogy "ha igazán szereted", akkor nem hagyod el, én fordítva működöm. Nem szeretek bele olyanba, akivel nem érzem jól magam 100%-ig jó (az ágyban és azon kívül is). Akivel nem egyezik a szexuális kultúránk, nem csalnám meg, hanem össze se jönnék vele, vagy rövid úton érzékeny búcsút vennék, ha menet közben derül ki. Akkor is, ha más területen (nem szexuálisan) tér el az igényszintünk, mert hosszú távon garantáltan nem alkotnánk jó párost.

Idősebb vagyok, jópár kapcsolattal a hátam mögött, tapasztaltból írok.


Kérdező: azt meg senki nem várja el, hogy alkalmi kapcsolatokban idegeneket sz...j le. De akit szeretsz, annak minden porcikáját szeresd, úgy az igazi!

2016. jún. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem azért fontos az orál is, de egy normális fiú, aki tényleg szeret, megérti, ha azt mondod, még várni akarsz vele. Azt viszont nem biztos, hogy elfogadja, hogy soha nem akarod. Megcsalni viszont nem fog, mármint ha tényleg szeret.
2016. jún. 3. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!