Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagy baj ha egy lány nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy baj ha egy lány nem akarja kipróbálni a sz*pást? Vagy csak annak tenné meg akit tényleg szeret? Igaz ha nem tenné meg a pasi megcsalná, mert a pasik ennyire "szeretik" az orált?

Figyelt kérdés
2016. jún. 2. 18:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
elég baj,de magára vessen ha megcsalják,túl jó hogy lemondjunk róla.soha.F
2016. jún. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%

Most komolyan,hogy lehet az,hogy ennyi nő nem élvezi az orált?Mintha arra kérnének,hogy izzó parázson táncolj...szerintem a szopás nagyon élvezetes,szeretem csinálni,nem értem mi olyan kínszenvedés ezen.

Nyilván azt szopsz le,akit akarsz,nem kell vadidegeneket,ha valakit szeretsz,annak meg szívesen okozol örömöt,nem?

20L

2016. jún. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
4%
az életbe nem kéne olyan nő aki nem szopik.ez alap.
2016. jún. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
jó szexbe beletartozik az orál oda-vissza alapon...
2016. jún. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
Ne vedd konolyan a fentieket! Az ilyenek "h bem kene olyan no, aki... tuti megcsalnam ha..." csak a sexre megy. Az aki tenyleg oszinten szeret ha akarja is megerti ha nem. En se akartam es bar a baratom nagyon akarta megmondta h megerti ha nem. De en pl a kedveert kilrobaltam es nem volt rossz! :)
2016. jún. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom hogy hányok a dologtól de nem vonz szerintem az oda való se nem fenékbe meg van a helye. Nem mondom hogy sose próbálnám ki de akárki idegennek egy buliban vagy valami nem tenném.
2016. jún. 2. 18:45
 7/15 anonim ***** válasza:
64%
És ki mondta,hogy sz*pj le egy vadidegent egy buliban?
2016. jún. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
98%

Ez nem ok a megcsalásra,a szakításra,etc.Mi az hogy alap?! Ne baz.Volt ilyen barátnőm a 44 év alatt.S egy bizonyos idő után már ő is kedvet kapott hozzá.

Türelem.Ennyi az egész.Aki ezt nem bírja ki az akassza fel magát az alap igényeivel együtt.


Lehet 0-ra pontozni szpás függők.:)

2016. jún. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
19:17nel az igazsag! A tobbit inkabb hagyjuk. Ment a zold kez 19:17 ;)
2016. jún. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Az efféle üziktől kíméljetek légyszi: Te egy ostoba nő vagy! Sajnàlom a pasidat!! Abba biztos lehetsz ,hogy ha te nem teszed meg ,majd màs nagy örömmel megteszi!! Remèlem tèged se nyalnak majd ki
2016. jún. 2. 19:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!