Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok ti mikor mondjátok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti mikor mondjátok egy másik lányra hogy "megtépnétek"?

Figyelt kérdés

Mért van az hogy mostanában minden csaj akivel beszélek az én nővéremet akarja megtépni?

Teljesen különbözőek az okok ráadásul, és már vagy a negyedik csajtól hallom vissza hogy megtépné.

A nővérem annyira nem is szép, hogy mindegyik csaj féltékeny legyen rá.

Mondjuk szerintem csak a szájuk nagy, mert úgyse mernek nekimenni, de szerintetek mért lehet ez?

Idáig ilyet még csak nem is hallottam hogy egy csaj megtépné a nővéremet, most meg már a negyedik csaj jelentette ki.


2016. jún. 1. 19:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
#10-es mert a te megoldásod annyira érett felnőtt viselkedésre jellemző. :D
2016. nov. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Sok érett felnőtt nő... Én nekem sosem jutna eszembe ilyen alpári módon rendezni a dolgokat. Ha valaki ártott nekem ,vagy levegőnek nézem , de inkább leülök vele és megbeszéljük a dolgokat.
2017. jan. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!