Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan kell csókolózni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csókolózni?

Figyelt kérdés

Üdv.

Na most a helyzet az hogy elég jól alakul a dolog egy lánnyal..és szájrapuszi már volt..és illene már csókolózni is, de mivel ő is és én is tapasztalatlanok vagyunk így egyikünk se lépi meg.


Na most..lehet ezt bármin gyakorolni esetleg? D: Tudom..gáz..meg jön magától, de azért én még is tudni szeretném elméletben hogy is kell.


Szóval úgy kell hogy mondhatni "bekapjuk" az adott személy felső és alsó ajkát?

[link] ezt

aztán változatósságképp ezt: [link]


másnak esetleg vicces lehet az egész kérdés, de nekem tényleg fontos.



2016. máj. 28. 00:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
na mesélj,mi volt?:)
2016. jún. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

hát 2napja történt meg az első csókolózás miután elbúcsúztunk a metrónál. Nem tartott sokáig, mert elhúztam magam tőle, lévén éreztem hogy iszonyatosan bénán csinálom:D Aztán tegnap este is, miután hazakísértem. Akkor hosszabb ideig is tartott és valamiért elkezdtem tolni neki a kapunak. Viszont akkor is bénának éreztem magam. Ettől függetlenül nagyon jó érzés volt a dolog és hogy utána érezhettem a nyálát a számon.:)


remélhetőleg ma este már jobban fog menni.;d

2016. jún. 3. 12:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!