Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan kell csókolózni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csókolózni?

Figyelt kérdés

Üdv.

Na most a helyzet az hogy elég jól alakul a dolog egy lánnyal..és szájrapuszi már volt..és illene már csókolózni is, de mivel ő is és én is tapasztalatlanok vagyunk így egyikünk se lépi meg.


Na most..lehet ezt bármin gyakorolni esetleg? D: Tudom..gáz..meg jön magától, de azért én még is tudni szeretném elméletben hogy is kell.


Szóval úgy kell hogy mondhatni "bekapjuk" az adott személy felső és alsó ajkát?

[link] ezt

aztán változatósságképp ezt: [link]


másnak esetleg vicces lehet az egész kérdés, de nekem tényleg fontos.



2016. máj. 28. 00:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Majd kialakul magától, hidd el nekem. Jön ösztönösen. :D
2016. máj. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 RRR ***** válasza:

inkább mutatni lehet ,mint jól elmondani


de csináljátok sokszor és ráéreztek az ízére

2016. máj. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezen felröhögtem!

Nos, ezt olyan elmagyarázni, mint szexchatet művelni. Írásban dugni? :D

A lényeg, hogy ne úgy nyalakodjatok, mint a 80 éves Mari néni, amikor 1 hónap után meglátja az unokáját. Érzéssel, egymásra figyelve, egymás stílusára ráérezve és lekövetve azt.

2016. máj. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Így:

Mah, cupp, nyamm nyamm

2016. máj. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
jó, könnyű nektek. sajnos nem épp a legbátrabb ember vagyok ilyen tekintetben. Sőt..Hogy kezdjek el csókolózni mikor fogalmam sincs hogy hogy kell. és oké hogy egyszer csak menni fog az magától, de jó lenne legalább elméletben tudni a feladatot és akkor hátha elsőre jól csinálom és nem bénázok. :8
2016. máj. 28. 01:02
 6/12 anonim ***** válasza:

Nos, erre csak annyit tudok mondani, hogy az első pár alkalom fura lesz és ciki, de majd ráéreztek egymásra.


A lényeg az, hogy szépen fokozatosan csináld, először hosszabb szájrapuszi, aztán lassan nyisd ki a szádat, szopogasd, nyalogasd az ajkát, a többi jön magától.

Az a baj, hogy tényleg nem igazán lehet ezt elmagyarázni, mert érezni kell. :D

2016. máj. 28. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2016. máj. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszi szépen nektek:) Remélhetőleg minden jól fog elsülni kövi alkalommal.
2016. máj. 28. 10:26
 9/12 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem is írták. Egy hosszabb szájrapuszi, nyald meg egy kicsit az ajkait, aztán egy újabb szájrapuszi, és lassan nyisd ki a szádat. Fontos, hogy ne rögtön támadd le a lányt, és ne dugd le a torkán a nyelved azonnal, mert az visszataszító is lehet. Szépen, lassan, érzéssel. Hamar fel fog ébredni mindkettőtökben a vágy, és akkor már ösztönös cselekvés lesz. Elkezdheted a nyelvedet használni, majd - ha vevő rá a lány - picit harapdálni az ajkait. Túrj bele közben a hajába vagy karold át a derekát, és szerintem garantált siker lesz. Hajrá, csak ügyesen! ;)


21/L

2016. máj. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Kb egy hasonló kérdésnél se akadt ennyi remek válasz. köszi szépen. :)

nem vártam még hétfőt ennyire.:D

2016. máj. 28. 14:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!