Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek miért van, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van, hogy egyszerűen el sem tudja képzelni, hogy lefeküdjön valakivel? Aszexuális?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó barátnőm, róla szól a kérdés. 22 éves, kedves pörgős elég temperamentumos, sok lábon áll megáll az életben. Egy kapcsolatot még esetleg el tudna képzelni, de egyszerűen azt nem, hogy behatoljon neki egy férfi (bocs máshogy nem tudom leírni). Azt mondja, hogy ő ennyire soha nem fog tudni megbízni senkiben. Ami szerintem még nem normális, hogy az apját nagyon tiszteli, egyszer mondta, hogy neki ő elég pasi az életében, ezt meg nem tudom mire értettek.

Szerintetek?



2016. máj. 25. 22:21
 1/6 RRR ***** válasza:
szerintem valami baj érte régebben(szexuális téren) és ezért érez így
2016. máj. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg szexuális abúzust követtek el ellene. Az sem kizárt, hogy az apja...
2016. máj. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van hasonló tapasztalatom, bár ott az illető magától a kapcsolattól irtózott, és dacára mindennek, az egyedüllétre törekedett. Ő viszont szerintem azért tett így, mert gyerekkorában az apja csúnyán, aljasul egyszerűen kilépett a család életéből, és magukra hagyta őket (két gyerek és az anyjuk). Lehet, hogy ez az élmény túlságosan bizalmatlanná tette a férfi partnerekkel szemben.
2016. máj. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Régebben velem is ez volt, bár szerintem nálan semmilyen lelki eredete nem volt egyszerűen csak nem találkoztam megfelelo emberrel. Majd megismertem a páromat akivel olyan vonzalom van köztünk, hogy nem is kérdés... és rájöttem, hogy nem vagyok aszexuális.
2016. máj. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1. Esetleg szexuálisan bántalmazták kiskorában.

2. Prűd a család, nem beszéltek ilyenről, esetleg rossznak, kellemetlennek, cikinek állították be a szexet.

3. Aszexuális.

4. Leszbikus.

5. Talán "természetellenes" módon felnéz az apjára, nem úgy értem, hogy szexuális szempontból, de szeretheti, tisztelheti annyira, hogy férfiként csak hozzá kötődik.

2016. máj. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, talán fiatalabb korában több csalódás is érhette, hisz azt írja, nem tud megbízni a férfiakban.
2016. máj. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!