Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Tényleg van olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Tényleg van olyan, hogy túl nagy? Mekkora az, amit kipróbálnátok és élvez (né) tek is maximum?

Figyelt kérdés
Nekem személy szerint olyan 21-22 körül lehet és kb olyan vastag, mint egy helles doboz :D sose mértem a vastagságát csak viszonyítani tudok :D 21/f
2016. máj. 22. 23:47
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
82%

Max.15-16 cm.

Le lehet pontozni, de sose engednék be magamba ennél nagyobbat. 20/l

2016. máj. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom pontosan hány centi a páromnak, de legfeljebb 18 lehet és bőven elég. Ez a méret is tud fájdalmat okozni.


" Az meg egy vicc, egy 5,5 centis pénisz ne tudna bemenni oda, ahol egy egész gyerek is kifér..."

Igen ám, de nem mindegy, hogy majd beszarsz a fájdalomtól, vagy élvezed a dolgot. Szerintem meg ez a vicc, mikor valaki a szülést hozza fel példának, mikor köztudott, hogy nem épp egy kellemes folyamat.

2016. máj. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

én barátomnak 18 cm nagy a pénisze, de a tövénél 6cm vastag és hevesebb szex után voltak alhasi fájdalmaim, szerintem hosszra és vastagságra is a még pont jó kategória


21/L

2016. máj. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
76%

# 12: nő vagyok, szültem már gyereket. Maga a kitolási szakasz nem fájdalmas (amikor a hüvelyen megy keresztül), mivel a hüvely egy rendkívül rugalmas izomcsomó.

A szülésből a méhszáj tágulása az, ami fájdalmas. (Az pedig szex közben ugye nincs.)

2016. máj. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
50%
# 7: Szüléskor az orvosom két kézzel volt bennem könyékig és semmit nem éreztem belőle. (Azóta viszont ugyanolyan szűk vagyok, mint voltam korábban.)
2016. máj. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

De jó, hogy itt mindenki colostokkal megy szexelni, meg mindenki abba a felső 5%-ba tartozik.

Megint trollkodik a sok ratyi.

2016. máj. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
86%
Nekem 16cm-et is fel tudnak nyomni tövig, szóval nekem az már teljesn jó méret. A nagyobbtól sem ijednék meg, feltételezem, hogy óvatos lenne vele a gazdája. Vastagságra meg bármi jöhet, könnyen tágulok. :)
2016. máj. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy van olyan, hogy túl nagy. Az én páromnak kb 18 cm és ha hevesebb a szex, akkor néha kellemetlen érzéssel jár ha igen felnyomja. Ennél nagyobbat nem szeretnék. Nekem inkább a vastagság fontos, nem annyira a hossz. :)
2016. máj. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
82%

A barátom pénisze olyan átlagos lehet. Nem voltam még mással, így nem tudok viszonyítani, de az nagyon kellemetlen, hogy nagyon tágulékony vagyok, ezért ha nem szorítom folyamatosan, akkor egyikônk sem érez semmit.

Jobb lenne, ha picit vastagabb lenne neki. :D De így sem olyan nagyon rossz.


18/L

2016. jún. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 17 volt a max eddíg és mivel néha az is fájt így tuti nem mennék 18 fölé
2016. jún. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!