Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Tényleg van olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Tényleg van olyan, hogy túl nagy? Mekkora az, amit kipróbálnátok és élvez (né) tek is maximum?

Figyelt kérdés
Nekem személy szerint olyan 21-22 körül lehet és kb olyan vastag, mint egy helles doboz :D sose mértem a vastagságát csak viszonyítani tudok :D 21/f
2016. máj. 22. 23:47
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
haver ha az feláll nem szédülsz meg a vérveszteségtől ?XD
2016. máj. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
77%
husz centis volt eddig a legnagyobb és azt már éreztem hogy nagy, és vastagságra is megvolt bőven! :)
2016. máj. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
80%
kb 19-20 centi volt a legnagyobb, élveztem is, de nagyobbat már nem hiszem hogy bevallalnek. :)
2016. máj. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
28%

Az enyém 22 centis,de még nem volt rá panasz,csak ha túl mélyre mentem :D Óvatosan kell bánni vele és kész.

21/F

2016. máj. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
89%
Hosszra nincs túl nagy, ha a partner nem nyomja tövig...de szélességre...hát nekem már 5 centi se menne be, nem hogy 5.5 meg miket olvasok itt néha...
2016. máj. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Volt már dolgom 20 centi feletti mérettel, elég kényelmetlen tud lenni az aktus elején, amíg el nem lazulok (bár megjegyzem, 17 centi is tudja bökdösni a méhszájat).

Vastagság: párom igencsak vastag, én meg extra szűk vagyok. Bemegy azért, csak ügyesen kell dolgozni. :)

Az meg egy vicc, egy 5,5 centis pénisz ne tudna bemenni oda, ahol egy egész gyerek is kifér...

2016. máj. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Beférni beférhet, de nem mindegy melyik oldalról jön( gyerek fejét kívülről nem tudnád benyomkodni), az meg végképp nem mindegy hogy élvezhető e. Nekem nem lenne az.
2016. máj. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
97%
Úgy tudom, a világ legnagyobb pénisze 31 cm. De a legszebb az enyém.
2016. máj. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 Lina93 ***** válasza:
100%

Van.

Exem 20 cm-ese már feladta a leckét nekem.

Szex közben nem úgy éreztem, de utána rendszeres volt nálam az alhasi fájdalom, az nem volt kellemes.

Jelenlegi párom pontos méretét nem tudom, de kicsit kisebb, ahhoz képest neki is sikerült már úgy betalálnia, hogy leugrottam róla. :D

2016. máj. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
12%

A legnagyobb ami volt bennem az 23 centis volt. Az már sok volt! A jelenlegi páromé pont 20. Ez nekem bőven kielégítő. Lejebb nem adok már az igényemből ezért több egyalkalmas partnerem is volt akik megsértődtek.


Kérdező nyugodj meg vagyunk páran akiknek nem kizáró ok ez a méret, és szerencsére a férfiakból is több ekkora méretű van mint azt gondolná a többség.

2016. máj. 23. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!