Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon mért van ez így a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mért van ez így a szüzesség elvesztése után?

Figyelt kérdés

Sokszor hallom, hogy azok a lányok akik szüzek voltak, az első aktus után elkezdtek elku*vulni.

Ha valaki szereti a párját, mért érdekli más milyen az ágyban, és mért lép félre rövid időn belül?



2016. máj. 22. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez mindenkire igaz lenne, akkor az összes lány elk*rvult volna aki már nem szűz. És ez nem így van. Igen, vannak akik kalandozni akarnak utána, de szerintem nem ez az általános, nem egy ellenpéldát tudok mondani az ismeretségi körömből.
2016. máj. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%

Te miutan elvesztetted a szuzessegedet egy lannyal,nem voltal kivancsi arra,hogy hmm vajon massal milyen lehet stb stb.. Nem irja sehol torvenyben,hogy azzal kell leelned az eletedet akivel eloszor elveszted a szuzesseged.

Vannak akik ezt valsztjak vannak akik mast,de attol meg nem kurvul el valaki amiert epp nem azzal marad akivel mondjuk fiatalkoraban elvesztette a szuzesseget.

2016. máj. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem, mert SZERETTEM az akkori páromat.
2016. máj. 22. 14:44
 4/8 A kérdező kommentje:
És itt általában párkapcsolatokról beszélek, ahol a váratlanul jött hűtlenség avatkozik közbe.
2016. máj. 22. 14:46
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

azert mondtam,hogy nem minden esetben tortenik ez igy.. ismerek olyat aki 18 evesen jott ossze a baratjaval es mar boldog hazasok gyerekekkel ugy,hogy sosem volt masra kivancsi


sajnos te nem egy ilyen beallitottsagu lanyt fogtal ki...nehez,de probalj tullepni rajta. nem erdemelt meg.

2016. máj. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzáállást, eddig 2* esett meg, a jelenlegi párom is szűz és félek a történelem megismétli önmagát.

Holott az ágyban nincs baj velem, de a legtöbb nőt/csajt/lányt meg hajtja vére na meg persze a kiváncsiság.

2016. máj. 22. 15:01
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg nem jartal igy a jelenlegi paroddal akkor nem erdemes ezen frusztralnod magad..Csak belevered a keztetest amire lehet,hogy egyaltalan nem is hajlana.


Tudom,hogy nehez annak mondani aki mar tobbszor is megjarta,de probalj meg azert ne altalanositani. En minden esetre sok szerencset kivanok neked!

2016. máj. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!
2016. máj. 22. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!