Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz ha mindig szopni akarok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha mindig szopni akarok?

Figyelt kérdés

Minden nap többször megkívánom hogy leszopjak valakit.Volt barátom szerettem is de nem bírta tartani a "tempóm".Mindenhol le akartam szopni bárhová mentünk.Most nincs barátom és így nem is merek belemenni egy kapcsolatba.Mi a véleményetek hogy álandóan szopni akarok?

20/l



2016. máj. 22. 10:26
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 anonim ***** válasza:
78%
Nem vagyok se lány, se kiskorú. :D, csak nem akarom vállalni a hangom :) De így akarok segédkezni.
2016. máj. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/70 anonim ***** válasza:
91%
kérdező eleget tehetnél már az itt levő úriembereknek
2016. máj. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/70 anonim ***** válasza:
68%

5000-ert...


[link]

2016. máj. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/70 anonim ***** válasza:
54%
Én átlagosnak érzem magam vagy talán valamivel többnek ezen a téren.A napi többszörivel nincs is gond de nem tudom mennyire tudnék rendszert csinálni belőle. Bár én el nem hajtanálak (mint barátod) ,főleg ha Debreceni vagy, amíg felál tőle ok lenne 19F :)
2016. máj. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/70 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok ajánlatot!;)

Úgy érzem kárnak írtam ki a kérdésem mert rengetegen írtatok és nagy része csak "ajánlatot" tett.Sokan nagyon megsértettetek ami miatt nagyon rosszul is érzem magam.

Nem sz*pok le minden jött-ment embert!


Páran voltak annyira rendesek hogy értelmes válaszokat/tanácsokat adjanak.Nekik nagyon szépen köszönöm!:*

Még mindig nem sikerült mindenkinek válaszolnom, de igyekszem.Legyetek türelmesek!De ha kérhetném ne írjatok több privát üzenetet!Kérlek!

Kicsit bántott amiket írtatok.Sokan csak felajánlották hogy állnak rendelkezésemre.Nem az volt a kérdésem hogy kit lehet leszopni?Hanem hogy rossz-e az hogy ennyire kívánom.És elég úgy tűnik hogy igen.Az.:/ Rajta leszek hogy orvosoljam ezt a problémát.Az értelmes válaszokért jár a zöld kéz.Még egyszer köszönöm azoknak akik komolyan vették a kérdésem és a válaszom!:)

2016. máj. 24. 00:55
 66/70 anonim ***** válasza:
78%

Én privátban feltettem néhány kérdést. Azt hiszem ha megválaszolod akkor közelebb kerülsz a megoldáshoz. Ha nem is küldöd el a válaszokat, de magadban megválaszolod, akkor is.

De ha gondolod privátban beszélgethetünk róla, én nem ajánlatot akarok tenni.Hanem megoldást találni, hogy normális életet tudj élni.

2016. máj. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/70 anonim ***** válasza:
100%
Nimfomániás is lehetsz,ami egy betegség.
2016. máj. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/70 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztató leveleket, de nem szeretnék több privátot.Sajnos nagyon sokan írtok még mindig és nincs ennyi időm hogy mindenkinek egy nap tudjak válaszolni.

Legyetek szívesek és ne írjatok több privátot!

Köszönöm!

2016. máj. 24. 23:15
 69/70 A kérdező kommentje:
Remélem mindenkinek sikerült válaszolnom.Akinek nem válaszoltam, az elküldheti még egyszer az üzenetet és ha tényleg nem válaszoltam rá akkor írok.De előre szólok hogy aki ezzel is csak viccelődik és valójában írtam neki, annak nem fogok írni.Sziasztok!:)
2016. máj. 25. 00:26
 70/70 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Kérlek ne haragudjatok de nem tudok válaszolni annyian írtok még most is.:(

Nem szeretnék beszélgetni és ismerkedni sem.Ne kínáljatok semmilyen "szolgáltatásokat" mert nem fogok élni velük.Kapcsolatot sem szeretnék most egy ideig senkivel.Fiúról sem akarok hallani egy ideig mert páran nagyon megbántottatok.Képet sem fogok küldeni mert egyszer már megjártam.A hétvégén megpróbálok válaszolni de értsétek meg hogy nincs annyi időm hogy minden nap több órán át válaszolgassak az üzenetekre.

2016. máj. 25. 23:26
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!