Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz ha mindig szopni akarok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha mindig szopni akarok?

Figyelt kérdés

Minden nap többször megkívánom hogy leszopjak valakit.Volt barátom szerettem is de nem bírta tartani a "tempóm".Mindenhol le akartam szopni bárhová mentünk.Most nincs barátom és így nem is merek belemenni egy kapcsolatba.Mi a véleményetek hogy álandóan szopni akarok?

20/l



2016. máj. 22. 10:26
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim válasza:
61%
Kiakadt a r i b a n c detektorom: DDD
2016. máj. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 anonim ***** válasza:
33%
én szívesen "segítenék" Neked!!!
2016. máj. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/70 anonim ***** válasza:
27%
ha unatkozol itt vagyok, irj privit :D
2016. máj. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 A kérdező kommentje:

Hát most tényleg úgy érzem hogy kár volt kiírni a kérdést.Elhiszem hogy egy utolsó k*rvának tartotok, vagy egyesek kisfiúnak.De tényleg ilyen vagyok.:/ Nem tudok ellene tenni.És most ahogy olvasok egy-két hozzászólást, nagyon rosszul érzem magam.:(

Páran értelmes és hasznos válaszokat adtatok(privátban is) nektek köszönöm szépen.A többiekkel meg nem...Nagyon durvák vagytok.Bocsi!:/

2016. máj. 22. 21:34
 55/70 A kérdező kommentje:
A barátommal ez miatt szakítottunk.Az elején nagyon élvezte.Tetszett neki a dolog.De majdnem egy év után szinte sokszor felhúzta magát hogy már megint rajta "csüngök".A munka miatt is ideges volt, talán.
2016. máj. 22. 21:58
 56/70 A kérdező kommentje:

Igyekszem mindenkinek válaszolni de nagyon sokan vagytok.Főleg úgy hogy minden harmadik azt kérdezi hogy hány éves vagyok holott a kérdésem végén leírtam hogy 20.

Megpróbálok mindenkinek válaszolni.

2016. máj. 22. 22:05
 57/70 anonim ***** válasza:
74%

Ha a kérdésed tényleg nem kamu, akkor ez valami kóros betegség. Szerintem nem normális hogy bárhol, bármikor, bárkit. Mert most ha azt mondom, hogy de jó lenne, nekem is csinálhatnád, akkor meg is tennéd? Különben is, tudod bármilyen betegség szerezhető orális szex közben is.

Szóval nem biztos hogy kedvem lenne a nemi szervemet a szádba adni. Ezzel orvoshoz kellene fordulni, míg nem késő. Bár nekem lett volna ilyen asszonyom, de nekem csak a szart adta.

2016. máj. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 anonim ***** válasza:
29%
Szívesen megismernélek! F.
2016. máj. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 anonim ***** válasza:
52%
2016. máj. 23. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/70 anonim ***** válasza:
63%

Yurushi, a hang minoseget probald meg javitani a videodon.


Nem rossz egyebkent, de ugy tunsz mintha nem lennel meg 18.

2016. máj. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!