Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz ha mindig szopni akarok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha mindig szopni akarok?

Figyelt kérdés

Minden nap többször megkívánom hogy leszopjak valakit.Volt barátom szerettem is de nem bírta tartani a "tempóm".Mindenhol le akartam szopni bárhová mentünk.Most nincs barátom és így nem is merek belemenni egy kapcsolatba.Mi a véleményetek hogy álandóan szopni akarok?

20/l



2016. máj. 22. 10:26
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 A kérdező kommentje:
Lehet szeretet hiány.De el fog múlni?Szeretek sz%pni de így egy r%banc vagyok:/
2016. máj. 22. 11:41
 32/70 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy prosti ugyfelek utan kutatva?
2016. máj. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/70 anonim ***** válasza:
59%

szerintem ettől nem vagy az, miért ne csinálhatnád amit szeretsz? tedd amit jónak látsz:D

ha pedig már nem akarod, akkor nem csinálod tovább:)

2016. máj. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/70 anonim ***** válasza:
76%

#31


Na, jo. Nekem irtal , igy komolyan megvalaszolom.


Lehet, hogy az. Viszont kesobb igenis el fog mulni. Akkor majd banod, hogy nem talalsz olyat akit szeretett is. Keress egy fiut, aki kitart melletted es figyel rad. Nem nehez. Minel kevesebb szexualis partnered van hazassag elott, annal tartosabb lesz a hazassag es te is boldogabb leszel! (Kutatasok kimutattak.)

[link]


Talalkozz egy fiuval es bird ki egy par randiig. Meg se emlitsd neki. Ha igy is kijottok es van remeny, akkor fokozatosan hozd fel.


Kozben vegyel egy rakas mufarkat es szopogassad. Meg mindig jobban jarsz igy, mintha 3 ev mulva a szomszed varosba kellene jarnod, mert mar mindenki tudja rolad. Ezt hazasan is tudod csinalni, gyerek mellett es meg meg is becsulnek erte!

Ne engedd, hogy elhatalmasodjon rajtad. Egy darab ferfivel is ki lehet ez elni. Egyebkent foglalkozz tobbet a hobbijaiddal es probalj ki uj sportokat. Kirandulj tobbet.


Ha a nap vegen dog faradt vagy, kajakozas, turazas es vonatozas utan, akkor nem lesz kedved lepippantani 20 embert.

Sok sikert. Remelem segitettem.

2016. máj. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/70 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Akinek még nem váloszta az ne haragudjon.Később mèg visszanézek és megpróbálok mindenkinek válaszolni! :)
2016. máj. 22. 11:55
 36/70 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés azért kamu mert 1 lány se válalná ezt fel öszintén.
2016. máj. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/70 anonim ***** válasza:
33%

Merre laksz édes..?

Én nyíregyházán...

Nekem meg épp az a problémám hogy szopástól még nem tudtam kielégülni....

2016. máj. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/70 anonim ***** válasza:
72%

Ekkora kamut, mint az utolso!



Olvass vissza, mar visszairt, vagy 20 faroknak. Szerintem mar le is lepett gyakorolni.

2016. máj. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 anonim ***** válasza:
74%

De nagyon ráérsz kérdező!

Olcsó játék h.lye gyereknek!!!

2016. máj. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/70 anonim ***** válasza:
87%
Annyira kamu vagy..:D en is imadok szopni es barhol barmikor letudtam szopni a baratomat..:D es imadta tehat nem hiszem h van olyan pasi aki ne imadna ezt h napi tobbszor kielegitsd;)
2016. máj. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!